برنامه Design_ تبلیغات برای موفقیت
طراحی تبلیغات: برنامه ریزی برای موفقیت
این اولین بار در یک سری پنج قسمتی است که به شما کمک می کند، به عنوان یک بازاری جوان، بیشترین استفاده را از اینجا پروژه های طراحی و تبلیغات خود دریافت کنید. اطلاعات زیر، مشاوره، و راهنمایی از 22 سال تجربه برخورد با بهترین و بدترین عادات طیف گسترده ای از مشتریان در طیف گسترده تری از پروژه ها گردآوری شده است.
شروع در پروژه بازاریابی بعدی خود را نباید به معنای خیره شدن در یک صفحه خالی تعجب که در آن برای شروع. همچنین نباید به معنای پریدن در آخرین روند داغ — شما لازم نیست که در فیس بوک باشد اگر آن را به یک استراتژی واقعی مناسب نیست. بازاریاداران هوشمند مشق های خود را انجام می دهند و یک برنامه استراتژیک ایجاد می کنند. این به این معنی در حال توسعه یک استراتژی برای پروژه در دست است که مش با در اینجا بیشتر بخوانید استراتژی نام تجاری خود را به طور کلی. همه چیز در مورد تحقیق و تصمیم گیری است و پوشش دادن به اینجا خیلی زیاد است. ما به شدت توصیه اصول آموزش بازاریابی از KnowThis.com [] به شما در پای راست.
هنگامی که تمام legwork انجام می شود، شما در یک موقعیت برای تعیین بودجه واقع بینانه است که تمام فازهای پروژه زیر را پوشش می دهد…

* Creative(Concept development, copywriting, graphic design, photography, etc.)

* تولید(چاپ، ویدئوگرافی، توسعه وب و…)

* Media/Delivery(Broadcast, print, outdoor, online, direct mail, guerrilla, etc.)
بعد، شما باید یک جدول زمانی برای انجام کارها رسم و آماده به چوب به آن است. از جمله زمان مناسب برای تمام مراحل بالا شما را از اتهامات عجله غیر ضروری و خطر مهلت از دست رفته را نجات دهد — مهلت رسانه ها اغلب جوانه زدن نیست و از دست رفته آنها را می توان پر هزینه است. حتی به طور کلی سازمان نیافته بودن به احتمال زیاد نیاز به وظایف اداری اضافی را ایجاد خواهد کرد که در نتیجه زمان قابل لایحه اضافی و تاخیر در تولید به وجود خواهد آورد. مدیریت زمان هوشمند می رود دست در دست با برنامه ریزی هوشمند.
در نهایت باید دامنه کلی پروژه خود را روی کاغذ قرار داد. با استفاده از طرح کار خلاق ما [] یک راه عالی برای نقطه پروژه خود را در مسیر درست از دریافت بروید است. این ورقه کار شما را مجبور به تمرکز بر روی ماده و جلوگیری از مشکلات تفکر از نظر رنگ ها و فونت.
That’s the planning stage in a nutshell: Doing research & making decisions, allocating time & money, and planning for creative execution will ensure you start your project well armed and ready to conquer.
مقاله بعدی ما گردش کار پروژه — به طور خاص مسیر بحرانی را پوشش می دهد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *