دیگر هیچ هیاهویی نیست … چگونه می توانم از طریق اینترنت درآمد کسب کنم_
جستجوی سریع در سایت های مشاغل اینترنتی به سرعت شما را متقاعد می کند که 99٪ اطلاعات موجود در مشاغل اینترنتی “اعتیاد به مواد مخدر” خالص است.
به طور سنتی ، مردم از طریق اینترنت از چند طریق درآمد کسب می کنند:

* خدمات خود را بفروشید. اگر خدمتی دارید که می خواهید بفروشید – به عنوان مثال می توان چیزی مانند “دستیار مجازی” را نام برد که خدمات دستیار را به تجار ارائه می دهد. اینترنت مکان مناسبی برای فروش چنین خدماتی است. اما ، هرکسی مهارت ندارد که بتواند خود را در اینترنت بفروشد. این می تواند گران باشد و به زمان زیادی نیاز دارد. اساساً ، چون زمان خود را می فروشید ، هنوز برده دستمزد هستید. مشکلی از این بابت وجود ندارد اما درآمد شما محدود خواهد شد.

* محصول خود را بفروشید. شما محصولی دارید که می خواهند بفروشند. شما می خواهید کارت های معاملاتی را از طریق اینترنت یا اسمورف های قابل جمع آوری یا برچسب های سپر بفروشید. اینترنت می تواند مکانی عالی برای انجام این کار باشد. همه ما در مورد فروش چیزهایی در لیست EBay یا Craig اطلاع داریم و با افزایش تعداد افراد در خرید محصولات از طریق اینترنت در اینجا بیشتر بخوانید ، افراد در حال حاضر به طور انحصاری از این طریق امرار معاش خوب می کنند.

* در یک برنامه بازاریابی چند سطحی شرکت کنید که روی اینترنت تمرکز دارد. شما می توانید در یک شرکت بازاریابی چند سطح شرکت کنید و از اینترنت برای فروش محصولات این شرکت و فرصت تجاری استفاده کنید. اینترنت مکان مناسبی برای این نوع مشاغل است ، اما حرف دیگر نیست ، بنابراین افراد زیادی با شما رقابت می کنند ، بنابراین برای تأمین هزینه زندگی باید این کار را درست انجام دهید. و مانند هر تجارت “آجر و ملات” ، برای ساختن لیست مشتریان خود در اینترنت ، کار زیادی لازم است.

* محصولات شخص دیگری را بفروشید. معمولاً این کار از طریق آنچه به عنوان “بازاریابی وابسته” شناخته می شود انجام می شود و اگر خودکار باشد ، می تواند با حداقل تلاش ، سود بالایی را بدست آورد. ما زمان زیادی را برای این کار صرف خواهیم کرد. برای بسیاری از بیشتر بخوانید افراد ، این یک روش بسیار جذاب برای حفظ تجارت اینترنتی است و جذابیت زیادی نسبت به سایر روش ها دارد.
چرا محصولات شخص دیگری را می فروشیم؟ برای کار با شماره 1 ، شما باید واقعاً بتوانید خدمتی را ارائه دهید. اگر در حال حاضر سرویسی ندارید ، باید یکی را پیدا کنید و مهارت لازم برای فروش خدمات خود را کسب کنید. بسته به خدماتی که ارائه می دهید ، این ممکن است ماه ها و حتی سالها طول بکشد.
برای اینکه شماره 2 کار کند ، باید محصولی داشته باشید. و اگر محصولی دارید ، باید موجودی داشته باشید و برای پست الکترونیکی محصول باید به اداره پست سفر کنید و برای رسیدگی مشتری و شکایات مشتری دارید. شما باید وب سایتی داشته باشید که سبد خرید داشته باشد ، به این معنی که باید کارتهای اعتباری بگیرید و هزینه همه اینها نیز هزینه دارد.
برای اینکه شماره 3 کار کند شما باید یک شرکت مناسب پیدا کنید و باید خود را از سایر انبارهای افرادی که سعی در ثبت نام همه دارند تا در خط پایین آنها قرار گیرند ، متمایز شوید.
اما برای اینکه شماره 4 کار کند ، به هیچ یک از آنها نیازی ندارید. شما به خدمات خاصی احتیاج ندارید ، مجبور نیستید محصولی داشته باشید (یا آن را ذخیره یا حمل کنید و غیره). بنابراین ، از طریق بازاریابی وابسته ، باید فقط روی چند مورد تمرکز کنید. شما باید یک وب سایت عالی داشته باشید ، باید درک کنید که چگونه چشم اندازها را به دست می آورید و از طریق ایمیل ارتباط برقرار می کنید ، باید بدانید که چگونه یک لیست خوب درست کنید و باید برنامه های وابسته خوبی پیدا کنید تا با آنها ارتباط برقرار کنید. با بازاریابی شرکت های وابسته ، بخش عمده ای از “کارهای” پیش رو که در زمینه راه اندازی مشاغل دخیل هستند حذف می شود و برای کسانی که وقت می گذارند تا مهارت های بازاریابی اینترنتی را بیاموزند ، پاداش مالی بزرگی به همراه خواهد داشت!
حق چاپ (ج) 2008 مارک آلبرتسون

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *