از Big Cash در بازاریابی سهامداران خوش آمدید
مشاهده سایر مقالات نویسنده هنگامی که یک وب سایت یا صفحه وب از قبل برای تجارت آنلاین در دسترس است ، نکته بعدی که باید به آن فکر کنید ، بازدید کنندگان وب است. سایت یا صفحه بدون دیدن افراد به خوبی کار نخواهد کرد. بازاریابی وابسته بدون آنکه افرادی که محصول را تأیید می کنند ، کارساز نخواهد بود. روش دیگر برای آوردن مشتریان بالقوه به سایت ها ، بهینه سازی موتور جستجو است.
اولین چیزی که باید در این مورد مورد توجه قرار گیرد ، استفاده از کلمات کلیدی است. اینها کلمات یا عباراتی هستند که افرادی که از موتور جستجو استفاده می کنند تایپ می کنند. به امید یافتن راه حلی برای نگرانی آنها. کلمات کلیدی که مشتریان احتمالی از آنها استفاده می کنند باید به سایت یا صفحه پیوست شوند. همچنین کلمات کلیدی باید به درستی موقعیت یابی شوند تا در نتایج جستجو رتبه های بالاتری کسب کنند.
در رابطه ، کلمات کلیدی اصلی که مربوط به تجارت ، محصول یا خدمات هستند باید در قسمتهای اصلی سایت یا صفحه وب موجود باشند. این قسمت ها نام دامنه هستند ، در صورت انتخاب مجدد ، برچسب عنوان صفحه ، عنوان و زیر عنوان ، برچسب های جایگزین تصویر ، توضیحات سایت یا صفحه و برچسب های متا و در نسخه فروش. وقتی کلمات کلیدی در این بخشهای اصلی وب سایت یا صفحه وب گنجانده شوند ، مطمئناً مشتریان بالقوه به سمت آن هدایت می شوند.
وقتی کلید واژه ها خیلی خوب تنظیم شده باشند ، پیوندهای شبکه ها یا سایت های دیگر در نظر گرفته می شوند. موتورهای جستجو پیوندهایی را از سایتهای معتبر معتبر یا صفحات وب شناسایی می کنند که بینندگان را مستقیماً به سایت شخصی هدایت می کند. این پیوندها به عنوان کیفیت بالا طبقه بندی می شوند و به سایت اعتبار می بخشند. پیوند شبکه نباید به سادگی از سایت های دوستان باشد بلکه از طریق دیگر وب سایت های معروف است. پیوند شبکه باید از سایتهایی باشد که کلمات کلیدی یکسانی دارند و دارای رتبه بالایی در موتورهای جستجو هستند.
برای دریافت این پیوندهای شبکه طبقه بندی شده ، سایت یا صفحه باید به فهرست های برتر شبکه جهانی وب ارسال شود. برخی از مقالات حاوی پیوند به تجارت ، محصول یا خدمات باید به فهرست مقاله ارسال شوند. وقتی صاحبان سایت دیگر مقاله را بسیار جالب می دانند ، با نگه داشتن پیوند اصلی کسب و کار ، آن را در سایت های خود قرار می دهند. صاحبان سایت نیز وجود دارند که به دنبال تبادل لینک هستند. خوب است یکی را پیدا کنید که با آن موافق باشد.
راه دیگر برای جلب مشتری های احتمالی مراجعه به تبلیغات پرداخت به ازای هر در اینجا بیشتر بخوانید کلیک است. این به این معنی است که برای کلمات کلیدی مقدار مشخصی پیشنهاد می دهید تا پیوند به سایت یا صفحه وب در بالای لیست قرار گیرد و به آن رتبه مطالب مرتبط بالایی را بدهد. این یک روش خوب برای بازاریابی کسب و کار است زیرا تبلیغات فقط زمانی باید پرداخت شود که کسی روی آن کلیک کند. بنابراین مالک سایت فقط هزینه تبلیغاتی را که در آن کار می کند پرداخت خواهد کرد. علاوه بر این ، مطمئناً ترافیک واجد شرایط به سایت هدایت می شوند زیرا افرادی که روی پیوندها کلیک می کنند افرادی هستند که به آن علاقه مند هستند.
با تمام این استراتژی ها ، پول نقد کلان مطمئناً در انتظار بازاریاب وابسته است. درست است که بازاریابی وابسته سودآور است اما استراتژی های خاصی وجود دارد که باید انجام شود ، به خصوص اگر هدف یک شرکت فوق العاده وابسته باشد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *