Supervisor Training_ دنبال مهارت باشید ، نه فقط دانش
هیچ مهارتی ندارید؟ عادت ندارید؟ – هیچ نتیجه ای!
آموزش سرپرست بسیار سبک است که نمی توان آن را سبک دانست. سرپرستان برای عملکرد عملیات بسیار مهم هستند. هرگونه شکاف در مهارت های آنها به طور مستقیم بر قابلیت اطمینان و عملکرد فرایندها ، اثربخشی کار تیمی ، رشد و پیشرفت شخصی افراد و با این کار ، نتایج تأثیر می گذارد. ضعیف بودن طبقات ، دفاتر و تیم ها نقاط ضعف مهارت های رهبری یا عادات مدیریتی را برجسته می کند. به همین ترتیب ، رهبرانی که عملکرد خوبی دارند تقریباً همیشه با رهبرانی توانمند مرتبط هستند که مهارت ها و عادت های آنها ثبات ، رشد و نتایج را امکان پذیر می کند. از این رو برنامه های توسعه رهبری برای سرپرستان بسیار ضروری هستند که به آنها در اجرای عملیات روزمره کمک می کند.
بنابراین آموزش استاد راهنما باید با دقت انتخاب شود. دوره مطالب مرتبط های یک یا دو روزه رفتار قاطعانه رهبری یا مدیریت تولید در یک اتاق آموزشی در کالج ، مرکز آموزش رهبری یا شرکت آموزش سرپرست در جاده ها کافی نیست که بتواند در مهارت ها و عادات سرپرستان یا رهبران تیم تأثیر پایدار بگذارد. اگر اینها تغییر نکند ، مدیران شرکت و مدیران عملیات نمی توانند از سرمایه گذاری آموزشی خود انتظار بازپرداخت داشته باشند. غیر از گرفتن چند جعبه علامت گذاری شده است. نتیجه ای ندارد ، دوره.
چه گزینه ای وجود دارد؟
آموزش در داخل صنعت (TWI) آموزش متفاوت است. آنها بیش از 70 سال وجود داشته و تأثیر بسزایی در توسعه و موفقیت تویوتا و همچنین بسیاری از مشاغل دیگر در سراسر جهان داشته اند. TWI برای تبدیل ناظران متوسط ​​به سرپرستان بزرگ و رهبران بسیار موثر طراحی شده است. برنامه های TWI مهارت های بنیادی رهبری را توسعه می دهند تا به سرعت توانایی سرپرستان را افزایش دهند ، عادت های جدیدی ایجاد کنند و شرکت کنندگان را قادر سازند تا به سرعت نتایج بسیار بهتر و قابل اطمینان تری ارائه دهند.
شرکت کنندگان روال های عملی ساده را می آموزند که بلافاصله برای حل مشکلات زندگی واقعی در محل کار خود اعمال می کنند. از طریق استفاده مکرر از این روال ها ، پشتیبانی شده توسط یک پزشک یا مربی باتجربه ، سرپرستان این مهارت ها را توسعه و تثبیت می کنند. هرچه در این زمینه بهتر می شوند ، ناظران در حل سریع و پایدار مشکلات عملیاتی روزمره موثرتر عمل می کنند. بنابراین ، همانطور که مهارت های رهبری آنها بهبود می یابد ، پیشرفت های عملیاتی قابل اندازه گیری وجود دارد. این خیلی سریع پس از آموزش اتفاق می افتد – شرکتها با بازگشت سریع سرمایه گذاری در آموزش (ROTI) مواجه می شوند. علاوه بر این ، انجام کارهای منظم و منظم در زمینه رهبری نه تنها سریعتر نتایج بهتری ایجاد می کند ، بلکه در رهبران خط مقدم نیز عادات مدیریتی جدیدی ایجاد می کند که در طولانی مدت منافع خود را حفظ می کنند و ادامه می دهند – برای سرپرستان و شرکت های آنها.
سرپرستان به چه مهارت های رهبری TWI نیاز دارند؟
آموزش در صنعت (TWI) یک راه حل کاملاً ثابت و اثبات شده از نظر زمان برای انتقال سریع سرپرستان به تبدیل شدن به رهبرانی بسیار موثر فراهم می کند. برنامه های آموزشی سرپرست TWI مهارت های اساسی مطالب بیشتر رهبری و پیشرفت را ایجاد می کنند:
• روابط شغلی TWI: حل مشکلات مردم ، اعتماد سازی و ایجاد تیم های با عملکرد بالا
• TWI Job Methods: تجزیه و تحلیل و بهبود فرایندهای عملیاتی و روش کار
• دستورالعمل شغلی TWI: انجام آموزشهای م effectiveثر در حین کار و تثبیت فرآیندها و روشها
• حل مسئله TWI: شناسایی و از بین بردن پایدار دلایل مشکلات عملیاتی
• ایمنی شغلی TWI: مشاهده و جلوگیری از علل تصادفات در افراد و محیط آنها
هنگامی که ناظران این مهارت ها را کسب کرده و از طریق تمرین روزمره آنها را درونی می کنند ، قادر به مدیریت و هدایت تیم ها و تیم هایشان بسیار موثرتر هستند و با این کار پیشرفت قابل توجه و پایداری در سازمان های خود ایجاد می کنند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *