کامیون در مرکز توجه
وقتی یک کامیون را به تصویر می کشید ، چه تصوری دارید؟ شاید یکی از این کامیون های فرهنگ عامه باشد. آنها ممکن است از عینک آفتابی غول پیکر استفاده نکنند یا با پاپاراتزی مشت بزنند ، اما این باعث نمی شود این سوپراستارها کمتر شناخته شوند.
از کامیون حمل بار کریسمس کوکا در اینجا بیشتر بخوانید کولا از تبلیغات تلویزیونی گرفته تا شخصیت های مرموز پیچش زبان tongue کامیون زرد کامیون here ، در اینجا یادآوری برخی از معروف ترین کامیون ها ، کامیون ها و وسایل حمل و نقل عمومی در همه زمان ها است.

* کامیون قرمز کامیون زرد در ابتدا برای شما جالب است بدانید که “کامیون زرد کامیون” نیز یک گروه راک است که در سال 1981 در لیدز تشکیل شد. در حالی که هیچ کامیون یا کامیونی به این ضمیمه وجود ندارد ، این قطعاً یک مفهوم معروف کامیون است که در روان انگلیس جا افتاده است. کامیون زرد کامیون زرد کامیونی کامیون زرد کامیونی … تایپ آن حتی سخت است!

* آهنگ بلند کلارا از راه دور
Longra Clara ، دنده ها را عوض می کند
از راه دور کلارا ، او با خیال راحت هدایت می کند
Longra Clara ، ترمز می زند
کلارا از راه دور ، شتاب می گیرد
کلارا از راه دور در حال چرخش در دور پیچ است
شام گرم منتظر سفرهای اوست
کلارا از راه دور ، در جاده رانندگی می کند
همیشه به موقع و هرگز دیر

* بخشی از متن متن به کارتون شایان ستایش پیش دبستانی “خیابان کبوتر” است.
* Fire EnginesOk ، بنابراین ما واقعاً آنها را “کامیون” نمی نامیم ، اما گاهی اوقات آنها را “کامیون” می نامیم و در واقع همان چیزی است که هستند. قهرمان واقعی در دنیای وسایل نقلیه بیش از اندازه ، این بسته شجاعت قرمز مانند یک فرشته قرمز غول پیکر است که آتش نشانان را به محل آتش سوزی منتقل می کند و با نردبان قابل اعتماد خود ، آب را با فداکاری به آنها می دهد با شلنگ آن و تعداد زیادی تجهیزات دیگر برای مبارزه با شعله های آتش.

* کامیون کریسمس کوکا کولا آیا تبلیغات را با همه آن کامیون های حمل بار زیبا با مضمون کریسمس به یاد می آورید؟ شاید این حافظه شما را آهسته کند:
‘تعطیلات در راه است ، تعطیلات در راه است
این فصل است
مواظب باش ، به اطراف نگاه کن
چیزی در راه است ، آمدن به شهر
انجام انجام انجام
همیشه کوکاکولا.
چیزی جادویی ، در شب
آیا نمی توانید آن را ببینید ، درخشان درخشان!
لا لا لا لا لا لا لا لا لا
تازه سازی تعطیلات همان چیزی است که ما به ارمغان می آوریم
این فصل ، همیشه چیز واقعی است!
همیشه کوکا کولا! ”

* یک معالجه کریسمس گرم کننده قلب که تقریباً یک میلیون دندان پوسیده را جبران می کند.
اساس فیلم به شرح زیر است: مدت ها پیش ، در فاصله بسیار دور سیاره Cybertron ، جنگ داخلی بیگانه ای بین دو نژاد روبات در جریان بود – قهرمان نجیب Autobots به رهبری خردمندان Optimus Prime ، و Decepticons شرور شیطانی که توسط Megatron مخوف فرمان داده می شود – برای کنترل بر Allspark ، یک طلسم عرفانی که قدرت نامحدودی را به هر کس که آن را داشته باشد اعطا می کند. بنا به دلایلی ، Autobots و بیشتر بخوانید Decepticons شرور قادر به تبدیل شدن به اشیا مختلفی از جمله اتومبیل ، کامیون ، هواپیما و سایر خلاقیت های فن آوری هستند ، اما تمایل دارند وقت خود را در حالی که در کره زمین زندگی می کنند ، به عنوان کامیون های بزرگ حمل و نقل نقاب بزنند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.