راه حل های نرم افزاری طراحی فرآیند تصویر
بسیاری از شرکت های بیمه در سازماندهی مدارک با مشکل روبرو می شوند. برخی از کارمندان ممکن است ساعتها به جستجوی مدارک و مدارکی بپردازند که باید در دسترس باشد. این ساعات صرف شده برای جستجوی کاغذهای اداری که از ادامه مطالب قبل وجود داشته است می تواند بسیار مفیدتر استفاده شود. به همین دلیل ، شرکت های نرم افزاری سیستم هایی را برای کمک به شرکت های بیمه در ساده سازی گردش کار و حفظ کارایی خود ایجاد کرده اند.
Image Process Design Solutions یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار است که در بلومفیلد هیلز ، میشیگان مستقر است. این دفتر در سال 1991 توسط استیون راسین تاسیس شد و دارای دفاتر توزیع شده در سراسر آمریکای شمالی است.
در سال 1991 ، IPD توسعه برنامه های کاربردی فرآیند تجارت را برای شرکت های بیمه متخصص در معلولیت ، زندگی ، بهداشت و دارایی و بیمه تلفات آغاز کرد. IPD نیاز صنعت بیمه به داشتن نرم افزار فرآیند تجارت را که نیازی به سفارشی سازی نداشت ، تشخیص داد. راه حل ایجاد محصولی بود که بتواند متناسب با نیازهای هر شغل شخصی تنظیم شود. نرم افزار بیمه خارج از جعبه آنها می تواند متناسب با نیازهای خاص هر شرکت باشد و مدت زمان طراحی نرم افزار سفارشی را کاهش دهد.
Design Image Design نیاز به نرم افزاری را می توان متناسب با مناطق خاص پوشش بیمه تشخیص داد. نرم افزار مراقبت های بهداشتی شامل بیمه های فردی ، گروهی ، ارشد و داروخانه است ، در حالی که نرم افزار بیمه زندگی شامل سالیانه های فردی ، گروهی ، از کارافتادگی و حق بیمه است. نرم افزار IPD همچنین شامل زمینه های مختلف تجاری برای ساختن نرم افزار تا حد امکان قابل تنظیم است.
Solution Suite در سال 1995 تولید شد و اولین نسخه سرور سرویس گیرنده نرم افزار بود. این نسخه از این نرم افزار به شرکت ها امکان می دهد روند کاری خود را ساده کرده و مدارک غیرضروری را از بین ببرند. این امر باعث می شود که مشاغل کارآمدتر و سازنده تر شوند و از زمان مورد نیاز برای اتمام فرایندهای معمول کاسته شود.
Ultera پنج سال بعد در سال 2000 معرفی شد و برای بهینه سازی عملکردهای تجاری بیمه طراحی شده است. Ultera با نوآوری در خودکار کردن فرآیندهای بیمه ، با توجه به نیازهای هر مشاغل قابل تنظیم است و بدون نیاز به شخصی سازی برنامه خود ، نرم افزاری متناسب با مشخصات آنها را در اختیار مشتریان در اینجا بیشتر بخوانید قرار می دهد.
علاوه بر این ، Image Process Design انواع مختلفی از پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. هنگامی که این نرم افزار برای اولین بار به یک مشتری توزیع می شود ، IPD آموزش و توضیحات گسترده ای در مورد چگونگی استفاده از نرم افزار ارائه می دهد.
در Image Process Design، Inc. در. بیشتر بدانید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *