درآمد باقیمانده از طریق بازاریابی آنلاین ایجاد می شود
مشاهده سایر مقالات نویسنده هنگام دستیابی به مشتری ، بازاریابی آنلاین هدف اصلی تلاش شما در زمینه بازاریابی می شود زیرا باعث جذب مشتری در اطلاعات جمعیتی شما که کاربران آنلاین هستند می شود. با رشد مداوم عصر کامپیوتر ، روش کاملاً جدیدی برای بازاریابی یک تجارت وجود دارد. مخصوصاً برای مشاغلی که بیشتر معاملات خود را بصورت آنلاین انجام می دهند.
دو سبک متمایز برای بازاریابی آنلاین وجود دارد ، یکی بازاریابی تجاری ، دیگری بازاریابی وب سایت. هدف از بازاریابی وب سایت این است که افراد جستجوی آنلاین را از طریق موتورهای جستجوی عمده برای محصولات و یا خدمات انجام دهند و وب سایت شما را پیدا کنند. جنبه های مختلفی در بازاریابی وب سایت دخیل است و هنگامی که یک کسب و کار قادر است همه آنها را با هم کلیک کند ، این احتمال وجود دارد که هجوم عمده بازدیدکنندگان جدید به وب سایت خود را تجربه کنند بنابراین با استفاده از محصولات یا خدمات خود یک بار دیگر تولید می کنند درآمد باقیمانده
طرف دیگر مشاغلی هستند که بیشتر از موتورهای جستجو ، دسترسی به اینترنت را به شدت افزایش می دهند. خرید تبلیغات اینترنتی ، ارسال ایمیل و سایر مطالب تبلیغاتی بازاریابی که برای جلب بازدیدکنندگان به وب سایت های آنلاین آنها طراحی شده است ، تنها چند استراتژی بازاریابی آنلاین است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از مواردی که باید با بازاریابی آنلاین به خاطر بسپارید این است که صفحه اصلی خود را به عنوان یک بیلبورد کنار جاده در نظر بگیرید. اگر در طول جاده ترافیک کمی وجود داشته باشد ، افراد کمی خواهند بود که تابلوی تبلیغات شما را ببینند بنابراین تلاش شما باید بر روی سوق دادن افراد در جاده مناسب باشد. از یک دیدگاه دیگر ، ممکن است بیش از هزار نفر در حال فروش یک در اینجا بیشتر بخوانید مارک خاص از وسایل مراقبت شخصی باشند و همه آنها دارای یک وب سایت هستند ، بسیاری از آنها هنگام ثبت نام به صورت رایگان ارائه می شوند و همه آنها شبیه به هم هستند و دارای همان ارتقا یکسان هستند.
اگر شخصی نام تجاری خود را جستجو کند ، نمی توان گفت که وب سایت چه کسی در نتایج جستجو ظاهر می شود. اگر یکی از این هزاران سایت را در اختیار دارید ، برای هدایت آن بازدید بالقوه به سایت متعلق به شما ، باید بازاریابی خاصی انجام شود. برای این کار می توانید از تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک استفاده کنید که براساس تعداد بازدیدکنندگانی که به سایت شما مراجعه می کنند هزینه می کنید.
بازاریابی شرکت های وابسته نیز روشی پرطرفدار برای ورود بازدیدکنندگان به سایت شما است و راهی عالی برای درآمدزایی باقیمانده قوی است. به عنوان یک شغل ، یک شرکت وابسته که ترافیک سایت شما را هدایت می کند ، شما موافقت می کنید که درصد ادامه مطالب معینی یا دلار را بپردازید. فروش به سایت دیگری. علاوه بر این ، شما در حال تبلیغات رایگان هستید و تنها در صورتی هزینه پرداخت می کنید که سایت شما فروش خود را انجام دهد. در حالی که برخی از برنامه های تبادل لینک در گذشته موفقیت آمیز بوده اند ، داشتن هزاران پیوند غیرمرتبط با سایت شما ممکن است موتورهای جستجو را از شما دور کرده و اطلاعات شما را از موتورهای آنها و در نتیجه صفحات نتایج آنها از دست بدهد.
حق چاپ (ج) 2008 جیم سوزاک

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *