نمایش ماشین
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید نمایشگاه های اتومبیل نمایشگاه هایی از اتومبیل ها هستند که انواع و اقسام مارک ها در آنها نمایش داده می شود. مردم برای دیدن ماشین ها ، کسب اطلاعات در مورد آنها و حتی خرید و فروش آنها به نمایشگاه های اتومبیل مراجعه می کنند. به طور کلی نمایشگاه های اتومبیل توسط باشگاه های صاحبان خودرو انجام می شود. همچنین ممکن است توسط تولید کنندگان اتومبیل و علاقه مندان انجام شود. حتی گاهی اوقات مقامات شهرداری و سازمان های دولتی برای کسب درآمد این رویدادها را انجام می دهند.
برخی از تولیدکنندگان خودرو در نمایشگاه های اتومبیل اولین اتومبیل های جدید خود را ارائه می دهند. اولین اتومبیل ها در معرض دید عموم قرار می گیرند. مردم می توانند سوار تظاهرات شوند و نظرات خود را در مورد اتومبیل ارائه دهند. اگر سازندگان تصمیم بگیرند ، قبل از عرضه خودرو در بازار برای فروش تجاری ، این نظرات را برای بهبود ماشین در نظر می گیرند.
تولیدکنندگان اتومبیل مانند فورد هنگامی که فقط اتومبیل های مارک فورد را به نمایش می گذارند نمایشگاه های منحصر به فرد خود را دارند. این کانالی برای تولیدکنندگان خودرو است که می توانند آگاهی عمومی درباره برند خود را افزایش دهند و فروش را افزایش دهند. اتومبیل های نمایش داده شده در نمایشگاه ها با نرخ امتیاز برای فروش در دسترس هستند. در طی این فروش خودرو ، تولیدکنندگان قطعات یدکی سفارشی ساخته شده برای اتومبیل خود را به نمایش می گذارند که برای فروش نیز موجود است.
نمایشگاه های اتومبیل ، هر زمان که برگزار می شوند ، معمولاً اخباری را برای مجلات و روزنامه ها ایجاد می کنند. روزنامه نگاران و پاپاراتزی ها تمام رویدادهای نمایشگاه های اتومبیل را برای کل مدت خود پوشش می دهند ، به خصوص اگر افراد مشهوری از نمایشگاه ها دیدن می کنند یا داوطلب به عنوان داور هستند. غالباً ، این خود برگزارکنندگان هستند که از مطبوعات دعوت می کنند تا رویدادهای خود را پوشش دهند زیرا تبلیغاتی برای نمایشگاه های اتومبیل آنها است. تصاویر اتومبیل در مجلات منتشر می شود. به منظور جذابیت بیشتر تصاویر ، اغلب سرویس های مدل استخدام می شوند. مدل های نمایشگاه اتومبیل ، به طور معمول زنانه ، ژست های مختلفی را با اتومبیل ارائه می دهند و از این تصاویر به عنوان ماده پرس استفاده می شود.
هنگامی که فقط نمایشگاه های اتومبیل عتیقه به نمایش گذاشته می شوند ، رویدادهای خاصی رخ می دهد. به این رویدادها نمایشگاه های اتومبیل کلاسیک یا کنکور دکوراسیون می گویند. صاحبان اتومبیل های قدیمی و شرکت های خودروسازی کلاسیک خود را در اینجا بیشتر بخوانید به عنوان نمایشگاه به نمایش می گذارند. افرادی که از نمایشگاه های اتومبیل کلاسیک بازدید می کنند نه تنها به دیدن اشیاques عتیقه ، بلکه برای خرید آنها در حراجی ها فرصت پیدا می کنند. Concours d’elegances ویژگی های منظم سالانه در مکان هایی مانند Meadow Brook و Cranbrook در میشیگان بیشتر بخوانید ، Pebble Beach در کالیفرنیا و غیره است.
فینال نمایشگاه اتومبیل معمولاً یک مراسم توزیع جوایز است. قضات مشهور ، دعوت شده توسط برگزار کنندگان ، برندگان را تعیین می کنند. افرادی که از نمایشگاه های اتومبیل بازدید می کنند نیز به موارد مورد علاقه خود رای می دهند. برای دارندگان بهترین ماشین ، بهترین ماشین نگهداری شده ، بهترین ماشین سوخت جایگزین ، بهترین ورودی جدید و غیره جوایزی اهدا می شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *