نصب Pakawaste در توسعه Wood Wharf
Pakawaste Limited ، تولید کننده و مطالب مرتبط تأمین کننده برتر تجهیزات حمل و نقل زباله در انگلستان مفتخر است که در پروژه معتبر توسعه اسکله چوب شرکت داشته باشد. Pakawaste که در پرستون ، لنکاوی مستقر است ، سیستم های جدید حمل و نقل پسماند جدیدی را برای منطقه جدید Wood Wharf Management Canary Wharf Management تهیه کرده است.
Canary Wharf برای بیش از 30 سال یک مرکز رونق تجارت و فرهنگ بوده است ، آخرین تحول هیجان انگیز توسعه منطقه بسیار معتبر Wood Wharf را مشاهده کرده است.
با آماده شدن ساکنان برای ساختن اسکله قناری خانه خود ، اسکله چوبی شروع به زنده شدن می کند. محله جدید چشمگیر زندگی ، کار و اوقات فراغت را با 9 هکتار از زمین های احیا شده ترکیب می کند. جامعه کنار آب با قلمرو عمومی پر جنب و جوش ، امکانات رفاهی و معماری چشمگیر آن تعریف می شود ، که مکمل املاک موجود در قناری وارف است ، اما با شخصیت متمایز خود.
Pakawaste وظیفه طراحی ، ساخت و نصب یک سیستم سفارشی را برای یک منطقه بازیافت زباله های زیرزمین بر عهده داشت که بیشترین استفاده را از فضا می کند.
اولین نصب پروژه در حال انجام شامل بلوتوث صنعتی بی سیم برای برقراری ارتباط بین 6 ایستگاه کنترل کننده کمپکتور با سیستم منحصر به فرد و دالی است که 6 عدد کمپکتور 1000 پورتاکروش 1000 را با یکپارچه سطل آشغال به محلی منتقل می کند که یک دستگاه باری می تواند با خیال راحت کمپکتورها را بلند کند برای تخلیه
وقتی دلیلی که اپراتورها فعال می کنند ، دالی به صورت نیمه بیشتر اتوماتیک عبور می کند و به موقعیت تخلیه انتخاب می شود و پس از بارگیری به موقعیت اصلی بازمی گردد. برای تأمین انرژی دالی ، از یک درایو فرکانس متغیر استفاده شده است و با کنترل دقیق تر شتاب و کاهش سرعت ، از فشار بیش از حد بر روی جعبه دنده ها و ساختار دالی جلوگیری می کند.
Pakawaste همچنان به ارائه سیستم های نوین مدیریت پسماند جدید با ارائه خدمات نصب و نگهداری در این جامعه متنوع از شركت های جهانی و یك شاخ های فنی ، SME ها ، تجارب خرده فروشی و اماكن مسكونی می پردازد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *