عوارض جانبی طولانی مدت مذاکره درباره حقوق ضعیف و # 039؛
پذیرفتن یک پیشنهاد می تواند هجوم آدرنالین باشد ، اما مهم است که داوطلب بخاطر بسپارد که واکنش های تند و تیز زانو می تواند شما را در جاده به دردسر بیندازد. آنچه امروز انجام می دهید می تواند در دهه های بعدی ده ها هزار دلار بر شما تأثیر بگذارد. بگذارید تکرار کنم.
آنچه امروز انجام می دهید می تواند در دهه های بعدی ده ها هزار دلار بر شما تأثیر بگذارد.
یک بار دیگر
آنچه امروز انجام می دهید می تواند در دهه های بعدی ده ها هزار دلار بر شما تأثیر بگذارد.
خوب. اکنون که این مورد را تأکید ، کج و مضحک کردم ، می توانم دوباره به “چرا” بروم ، در حالی که به معیشت شما فکر می کنم و تأثیر پیشنهادی اولیه شما را در هر مذاکره در مورد افزایش حقوق می گذارم.
بر اساس مطالعه احساس استخدام ، 27٪ از نامزدها در واقع پیشنهادات حقوق را به دلیل کمبود غرامت رد می کنند. این 6٪ بیش از 21٪ ترکیبی است که شامل پیشنهاد دیگر پذیرفته شده (12٪) ، ارتقا Limited محدود یا مسیر شغلی (6٪) ، بدون برنامه ریزی انعطاف پذیر (6٪) ، سایر موارد (6٪) ، مدت طولانی است که باید به خاطر بسپارید (2٪) ) ، بیشتر بسته نامناسب یا بدون جابجایی (1٪) ، پیشنهاد مقابله (0٪) و فرایند طولانی استخدام (0٪). بیایید صادق باشیم ، گفتگوهای پول در هنگام مذاکره.
پرداخت یک صد یا حتی هزار دلار اضافی در جلو می تواند تفاوت زیادی در درآمد آینده ایجاد کند. درصد افزایش حقوق شما در شرکت با توجه به پیشنهاد اولیه شغلی تعیین می شود. بهش فکر کن. همه تنها. پرداخت. افزایش دادن. ما در حال گفتگو با 20 سال-اکنون-خود شما هستیم. با هوشمند بودن اکنون با آن شخص مهربان باشید. در همان مطالعه ، به ازای هر استخدام ، 25٪ از نامزدها به دلیل عوامل جبران خسارت ، این نقش را رد کردند و پس از پیشنهاد دیگر پذیرفته شده با 32٪ در مکان دوم قرار گرفتند.
بنابراین وقت خود را بکشید ، نفس خود را بکشید ، به مدیر استخدام یا عضو HR بگویید که می خواهید 24 تا 48 ساعت پس از مشاوره با افراد کلیدی زندگی خود ، این پیشنهاد را در نظر بگیرید و پس از اتمام فکر خود بازگردید. اگر حقوق کم است ، مزایایی مانند اتومبیل شرکتی ، کارت بنزین یا حتی کاهش زمان بازده بین بررسی عملکرد را به پیشنهاد و مذاکره حقوق خود اضافه کنید. بر اساس نظرسنجی Gallup State of the Workplace of America ، رایج ترین مزایا مربوط به تعطیلات پرداخت شده (92٪) با بیمه درمانی (91٪) ، مرخصی بدون پرداخت (86٪) ، سایر پوشش های بیمه (82٪) ، برنامه بازنشستگی (68٪) است. ) ، برنامه سلامتی – 58٪ بازپرداخت هزینه های کنفرانس (57٪) ، برنامه های توسعه حرفه ای (57٪) ، برنامه های کمک به کارمندان (56٪) ، امتیازات شرکت مانند تخفیف یا عضویت پرداخت شده (55٪) ، یا پارکینگ رایگان یا یارانه یا هزینه های حمل و نقل (50٪) در رتبه بندی بقیه صدک اصلی پاسخ ها قرار دارد. به یاد داشته باشید ، این آخرین سناریو است ، ابتدا روی پول تمرکز کنید. بدون در نظر گرفتن نادرست در طول مذاکرات قرارداد در این مرحله اولیه حمل و نقل ، بیشترین وزن را تحمل می کند ، اما اثر طولانی مدت آن منفی است. شما در اصل باغبانی می کنید ، ریشه های عمیق می کارید تا برای دستاوردهای آینده شکوفا شوید. 2K دلار ممکن است تا زمان بازنشستگی ترکیب شود (من از برنامه های استهلاک متنفرم!) با تورم 10K دلار. به پول موجود در حساب پس انداز یا صندوق سرمایه گذاری خود فکر کنید که سالانه 3٪ بیشتر از آن پول اضافی اختصاص می دهد. باز هم ، وقتی می خواهید خفاش بزنید و برای مذاکره آماده می شوید ، این تفکر باید فرو برود. در مورد چگونگی مذاکره بهتر نیز در اینجا نکات شیرینی بیابید. همچنین ، در مورد چگونگی ارسال counteroffer با برخی از این تکنیک ها نیز اطلاعات کسب کنید.
طبق مطالعه ای که توسط Accenture در مورد فارغ التحصیلان ژنرال کلاس 2017 انجام شده است ، 49٪ از دانشجویان دوره اخیر حقوق کمتری را پذیرفته اند و یا از مزایا استفاده می کنند. دیوانه است! تقریبا نیمی از پیروزی های مذاکره به شرکت تعلق گرفت. من نمی گویم شما باید آنها را از شغل خود کنار بگذارید ، اما بگذارید آنچه را که ارزش آن را داریم پرداخت کنیم!
سنگین هم نشوید. هرچه بیشتر منتظر بمانید ، تیم استخدام بیشتر عصبانی می شود و بنابراین ممکن است منجر به پس گرفتن پیشنهاد شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که زمان بندی را درست تنظیم کنید. طبق گزارش معیار استخدام کارکنان ، نرخ تبدیل پیشنهادها در سال 2016 ، 83.1 درصد بوده که نسبت به 89 درصد در سال 2015 کاهش یافته است. با این حال ، در سال 2018 ، همین نرخ به میزان قابل توجهی کاهش یافت و به 69 درصد رسید! به این معنا که شما دارای برخی از اهرم ها هستید و اگر شغل با اشتیاق ، خواسته ها و نیازهای شما برای حرفه بعدی شما همخوانی داشته باشد ، می توانید کمی بیشتر روی آن تمرکز کنید. به یاد داشته باشید ، قرار نیست این یک شغل باشد ، بالاخره یک شغل است.
من برخی از فرصت ها را برای فهمیدن اینکه چه شماره ای را می خواهید قبول کنید ، من کتاب راهنمای چشم انداز شغلی منتشر شده توسط اداره آمار کار ، Glassdoor و Salary.com را توصیه می کنم.
پس از اطمینان کامل به تصمیم خود ، وقت آن است که خط نقطه ای را امضا کنید ، کلاه سخت خود را بپوشید و به کار بپردازید.
مطالب بیشتر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *