ماندورا برای سلامتی مفید است ، آنچه هر نماینده باید بداند_
Mandura یکی از جدیدترین شرکت هایی است که به صنعت نوشیدنی های بهداشتی و سلامتی پیوسته است. محصول ماندورا از طریق یک نوشیدنی آب میوه که از ترکیبات چهار منبع میوه عجیب و غریب استفاده می کند ، برای سلامتی مفید است. جز component اصلی توت آسیا است. این یک ترکیب منحصر به فرد است که برای Mandura ، Brazillian Acai Berry ، Blueberry آمریکای شمالی ، Durian Fruit و Mangosteen تشکیل می شود. این ترکیبی عالی از سلیقه و رفاه است. Mandura نام تجاری است ، شرکت مادر Solstice International است. نوشیدنی ماندورا به خودی خود صحبت می کند ، به وضوح یکی از لذت بخش ترین نوشیدنی های سلامتی است که از فلوریدا آفتابی بیرون می آید. بیشتر رقبای ماندورا معمولاً فقط از یک میوه یا توت در نوشیدنی های خود استفاده می کنند ، با این حال ماندورا چند قدم جلوتر رفته است. سازندگان ماندورا می خواستند بهترین نوشیدنی بهداشتی را تهیه کنند ، بنابراین مواد مغذی سالم را از بیشتر میوه های مختلف استخراج کردند و چیزی را تهیه کردند که دارای طعم عالی و سلامتی است.
همه مردم واقعاً خواهان چیزی هستند که به نفع سلامتی باشد و ترکیب آن با فرصتی برای کسب درآمد از راحتی خانه تنها به ارزش افزوده می بخشد. ماندورا اکنون دومین سال تجارت خود را آغاز می کند. این شرکت مستقر در فلوریدا در سپتامبر سال 2008 تأسیس شد. برای اینکه امروز در صنعت بهداشت رقابت کنید ، باید چیز جدیدی را روی میز بیاورید. این به معنای آوردن یک محصول متمایز به بازار با منحصر به فرد بودن آن بود. این نوشیدنی ماندورا فقط از روش های تولید دارویی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که مصرف کننده فقط بهترین محصول طبیعی را دارد. این ماده صاف کننده و نگهدارنده صفر است و بهترین طعم و مزه بیشتر طبیعی را برای شما فراهم می کند. روزانه فقط دو قاشق غذاخوری ماندورا طول می کشد تا بیشترین سود را از مواد مغذی موجود در آن دریافت کنید. یک بطری تقریباً 30 دلار به فروش می رسد.
در حال حاضر تا آنجا که از جنبه فرصت تجاری باشد ، توزیع کنندگان Mandura باید یک کیت استارتر را به قیمت 30 دلار خریداری کنند. آنها به شما یک وب سایت شرکتی می دهند تا در تلاش برای بازاریابی و فروش شما کمک کند. امرار معاش از طریق راحتی منزل دلیل عمده ای است که مردم درگیر MLM می شوند و ماندورا می خواهد شما موفق شوید. بنابراین آنها یک سیستم بازاریابی کاملاً ساده و آسان را ارائه داده اند. با این وجود بیشتر توزیع کنندگان جدیدی که هرگز آموزش واقعی بازاریابی نداشته اند با مشکل روبرو می شوند و بسیاری از سرخوردگی کنار می روند. MLM یک مجموعه مهارت فرهنگی است که بسیار فراتر از پیروی از یک اسکریپت یا الگوی و ارسال افراد به وب سایتی است که شما مالک آن نیستید. بازاریابی نیوتورک می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ، به ویژه هنگامی که موفق باشید و درآمد کسب کنید. اما شما به مهارت لازم نیاز دارید تا به جای برعکس ، در جستجوی شما باشید.
این یک سال عظیم برای ماندورا خواهد بود ، نوشیدنی آب میوه آنها عالی است و دارای مزایای اساسی سلامتی است که مردم آرزو می کنند. این قطعاً صنعت مناسب در زمان مناسب است ، محصولات بهداشتی بر صنعت بازاریابی نیوتورک غالب هستند. همچنین ناراحت کننده است که باید به شما اطلاع دهم که شانس موفقیت خود را با هدایت افراد به وب سایتی که شرکت متعلق به آن است و نه شما خیلی کم است. همانطور که من این صنعت را دوست دارم ، یک میزان شکست دارد که می تواند تا حدودی دلسرد کننده باشد ، 97٪ که برای بلعیدن یک نماینده جدید بسیار است. هر شرکت بازاریابی شبکه ای که با آن روبرو شده ام برخی آموزش ها را ارائه می دهد و ممکن است بسیاری از تکنیک ها کارساز باشد. اما اگر راهی بهتر برای انجام کارها بدون منحنی یادگیری توزیع کننده تازه کار وجود داشت ، چه می کنید؟
اگر می خواهید با آموزش کلاس جهانی تجارت Mandura خود را به سطح بالاتری برسانید ، بیایید و بیاموزید که چطور در کمترین زمان تعداد زیادی هدایت و توزیع کننده جدید به تیم خود تولید کنید. میتوانم کمکت کنم.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *