چگونه می توان چندین جریان درآمد ایجاد کرد … راه درست!
خواه تازه وارد بازاریابی اینترنتی باشید یا نه ، مطمئن هستم که قبلاً اصطلاح چندین جریان درآمد را شنیده اید. ایده راه اندازی 15 وب سایت که هر کدام ماهیانه 150 دلار درآمد کسب می کنند بسیار جذاب به نظر می رسد. س realال واقعی این است که چند نفر در واقع این کار را انجام می دهند؟
اگر کانون توجه نداشته باشید و فاقد جهت باشید می توانید همیشه کار کنید اما هرگز به نتیجه نهایی که در ذهن دارید نرسید. این اغلب هنگامی اتفاق می افتد که شروع به گسترش بیش از حد لاغر خود کنید. شما در حال کار روی یک پروژه هستید و در عین حال همیشه در حال تحقیق درباره آخرین اخبار و روند بازاریابی اینترنتی هستید.
وقتی کسی پروژه جدیدی را برای پول درآوردن یا سرمایه گذاری شروع می کند ، در ابتدا کارها همیشه بسیار هیجان انگیز به نظر می رسند. سپس ناگهان هیجان شروع به خاموش شدن می کند در حالی که پول وارد نمی شود. در همان زمان شما در مورد آخرین نرم افزار یا داغترین برنامه جدید می خوانید که “تضمین” نتایج است.
ناگهان ، آن لامپ بزرگ روشن بالای سر شما ظاهر می شود … “این باید پاسخی باشد که دنبال آن می گشتم!” بنابراین شما محصول را خریداری می کنید یا فقط به برنامه می پیوندید تا همانطور که در ابتدا از اولین پروژه ناامید شده اید. سپس یک قورباغه مجازی از یک برنامه به برنامه دیگر یا از یک ایده تجاری به برنامه دیگر تبدیل می شوید. آیا این آشنا به نظر می رسد؟
این روند می تواند به اشکال مختلف خود را نشان دهد. این می تواند مربوط به توسعه محصول باشد. ایده جدید داغی برای یک محصول جدید ارائه می شود که در آن شما شروع به کار می کنید. چند هفته اوضاع خوب پیش می رود که ناگهان برای محصول دیگری ایده بگیرید. سپس روی محصول جدید نیز کار می کنید. به من اعتماد کن ، من آنجا بوده ام.
واقع بینانه ، با تمرکز و حفظ یک چیز و تنها یک نتیجه سریعتر و بیشتر خواهید گرفت. پول از این طریق سریعتر خواهد آمد. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که اجرای یک پروژه حدود 4 هفته طول می کشد. اگر با 4 پروژه دیگر کنار گذاشته شوید ، 5 ماه طول می کشد تا هزینه ای را ببینید.
نه تنها این ، ممکن است کار شما به آن خوبی که ممکن است باشد نباشد زیرا شما آنقدر متمرکز نیستید. اگر هر بار فقط روی یک چیز تمرکز کنید ، افکار شما بسیار واضح تر و ایده های شما بسیار سریعتر ارائه می شوند. هنگامی که با اولین پروژه خود به موفقیت رسیدید تا آنجا که می توانید خودکار کنید و سپس به پروژه بعدی خود بروید.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای چند روز ایده پردازی کنید و یک مدل تجاری را انتخاب کنید که می توانید از آن هیجان زده شوید. این باید چیزی باشد که بتوانید به آن علاقه مند باشید و چیزی باشد که بتوانید ببینید مطالب بیشتر که سخت روی آن کار می کنید. به یاد داشته باشید ، مانند یک تجارت با آن رفتار کنید!
انواع مختلفی از مدل های تجاری برای انتخاب وجود دارد. شما می توانید محصولات اطلاعاتی خود (کتابهای الکترونیکی ، فایلهای دیداری ، ویدیوها و غیره) را تولید کرده و مستقیماً از وب سایت خود بفروشید. گرچه پاداش های زیادی می تواند داشته باشد ، اما این کار معمولاً بیشترین کار را خواهد کرد.
اگر از نوشتن لذت می برید می توانید موضوعی را پیدا کنید که مورد علاقه شما باشد و سایتی را برای Google Adsense تهیه کنید. من با بیش از 300 دلار در ماه درآمد خود را بدست آورده ام و این كار را فقط با 100 تا 150 بازدیدكننده در روز انجام می دهم.
نمونه های دیگری از مدل های تجاری که می توانید برای کار انتخاب کنید شامل بازاریابی وابسته ، فروش محصولات در Ebay ، وبلاگ ها ، سایت های عضویت و بازاریابی شبکه ای است. این لیست تقریباً بی پایان است.
مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید فقط با آن همراه باشید. آن اینجا را مشخص کنید تا زمانی که کار کند. هیچ کس یک شبه به موفقیت نمی رسد. صبر زیادی لازم است. جدی گرفتن سرمایه گذاری جدید به معنای این خواهد بود که صرف نظر از موانع ، هر کاری که لازم است انجام می دهید تا پروژه خود را از زمین خارج کنید.
یک مانع بزرگ که اکثر مردم تجربه می کنند حول پول است. اکثر مردم به سادگی نمی خواهند برای تجارت خود پول خرج کنند. در واقع این واقعا می تواند شما را عقب نگه دارد. ابتدا باید هزینه های شروع کار خود را تعیین کنید. بعد از آن شما باید یک بودجه ماهیانه برای خود رقم بزنید و به آن پایبند باشید.
مانع دیگری که مردم اغلب با آن روبرو هستند تحقیق درباره مرگ است. این با تجزیه و تحلیل منجر به فلج می شود. اکنون یک بخش از زمان را به یادگیری اختصاص دهید و همچنین بر روی اقدام تمرکز کنید. این مراحل عملیاتی است که به شما نتیجه می دهد.
ابتدا کارهایی را انجام دهید که از آنها متنفرید یا نمی خواهید آنها را انجام دهید. اینها غالباً وظایفی هستند که باید بیشترین توجه را داشته باشند. از قبل تصمیم بگیرید که چند ساعت در هفته برای حرکت به جلو نیاز دارید. دیر یا زود شما شروع به دیدن ثمرات زایمان خود خواهید کرد. سپس می توانید به پروژه بعدی بروید.
اگر ایده هایی برای پروژه ها یا فرصت های دیگر به دست آوردید ، آنها را بنویسید و یادداشت های خود را برای مکان بعدی در مکانی امن نگه دارید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *