وب کم جاسوسی
دوربین های جاسوسی دوربین های کوچکی هستند که خروجی فیلم را به یک گیرنده از راه دور منتقل می کنند. آنچه در مورد آنها در مقایسه با سایر انواع دوربین ها خاص است ، کوچک بودن آنها است ، حتی گاهی بعد از پنهان شدن آنها به اندازه یک کلید کوچک هستند. دوربین جاسوسی در شرایط مختلف می تواند مفید باشد. آنها بیشتر برای نظارت استفاده می شوند و به کسی آسیب نمی رسانند. نوع خاصی از دوربین های دوربین جاسوسی ، وب کم جاسوسی است. تفاوت یک وب کم جاسوسی با یک دوربین جاسوسی معمولی این است که داده ها به جای اینکه به گیرنده منتقل شوند ، به صورت در اینجا بیشتر بخوانید زنده در اینترنت منتقل می شوند.
از چنین دوربین هایی برای جاسوسی از مردم ، مکان ها و اقدامات در طبیعت استفاده می شود.
با مرور اینترنت ، مطمئناً وب سایت هایی را پیدا خواهید کرد که دارای چنین خوراک مستقیم مستقیم هستند. برخی از آنها محتوای بزرگسالان را نمایش می دهند اینجا و برخی دیگر این امکان را به بینندگان می دهند که چیز غیرمعمولی را تماشا کنند. در پخش های زنده اینترنتی مانند رویدادهای پرداخت به ازای هر بازدید معمولاً از فناوری پیشرفته تری نسبت به وب کم های جاسوسی استفاده می شود. دوربین های پیشرفته تری به سود مشتری عادی پرداخت می شود.
وب کم های جاسوسی اغلب به دلایلی تا حدودی غیراخلاقی در نظر گرفته شده اند. بسیاری از سایتهای اینترنتی از این فناوری برای پخش مکانهای زنده مانند حمام عمومی ، سونا ، استریپ کلاب یا هر چیز دیگری که مربوط به زنان ، مردان یا رابطه جنسی برهنه است استفاده می کنند. همچنین ، نوعی کرم ایجاد شده است که اساساً کنترل یک وب کم معمولی را به دست می گیرد و سیگنال و تصویر زنده را برای یک شخص خاص پخش می کند. البته این خلاف قانون است ، اما هنوز هم بسیاری از افراد با انجام این کار راهی پیدا می کنند.
در حالی که برخی از افراد به دلایل غیرقانونی از وب کم جاسوسی استفاده می کنند ، اما معمولاً از آنها برای اهداف مفید استفاده می شود. مردم می توانند صدها سایتی را پیدا کنند که بازخورد زنده یک منطقه محلی یا برخی از حیوانات را در زیستگاه طبیعی خود به بینندگان منتقل می کند و همچنین اقدامات دیگری که باعث ایجاد لذت در افراد می شود بدون درگیر شدن افراد بزرگسال با آنها. می توانند مفید باشند اما در عین حال می توان از آنها برای جاسوسی از افراد بی خبر استفاده کرد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *