راهنمای CRYPTOCURRENCY – بینشی در مورد وضعیت جهانی
بسیاری از مشاغل و کارآفرینان در سطح جهان برای کسب سودهای کلان به سمت حوزه ارزهای رمزپایه حرکت می کنند. این باعث شد که بسیاری از افراد و کارآفرینان برای ساختن بسترهای مبادله ای خود سرمایه گذاری کنند.
بسیاری از سرمایه گذاران شروع به سرمایه گذاری در رمزنگاری ها و انجام معاملات فعال با استفاده از بستر مبادله ارز رمزنگاری شده برای کسب سود کلان کردند.
حال اجازه دهید ما مطالب مرتبط در دانستن چند جنبه اصلی که باید هنگام انتخاب بهترین شرکت توسعه صرافی ارز رمزنگاری شده مورد توجه قرار گیرد ، به عمق موضوع بپردازیم.
☑️ امنیت و اصالت
لازم است قبل از انتخاب یک بستر قانونی و ایمن تحقیق کنید. شرکت ارائه دهنده صرافی مسئول جلوگیری از حملات هک آنلاین به مبادلات شما است.
سرمایه گذار باید پروتکل امنیت مبادله را بررسی کند. ارائه دهنده صرافی باید ویژگی های اساسی امنیتی مانند احراز هویت دو عاملی ، پیام فشرده ، پیام هشدار و موارد دیگر را به شما ارائه دهد.
feature ویژگی متمایز ادغام
ارائه دهنده صرافی باید تمام ویژگی های خاص و پیشرفته را برای مشتریان ادغام کند. در اینجا لیستی از ویژگی هایی آورده شده است که باید به توسعه بستر تبادل خود توجه کنید
⏩ باید خدمات Escrow را برای همتا به همتا ارائه دهد
contracts قراردادهای هوشمند برای تجارت غیرمتمرکز طراحی شده است
⏩ UI / UX پیشرفته
⏩ باید چندین درگاه پرداخت داشته باشد
⏩ باید تجارت Margin را مجاز کند
⏩ از 2000+ ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند
ادغام کیف پول Cryptocurrency
قسمت مهم سیستم عامل مبادله شما داشتن کیف پول سفت و سخت است. کیف پول رمزنگاری تمام ارزهای رمزپایه شما را ارسال ، دریافت و ذخیره می کند.
انواع مختلفی از کیف پول گرم ، کیف سرد ، و کیف پول کاغذی وجود دارد. در اینجا برخی از ویژگی های اساسی امنیتی وجود دارد که باید در توسعه کیف پول شما ادغام شوند.
authent بیشتر احراز هویت دو عاملی
hent احراز هویت بیومتریک
private کلید خصوصی رمزگذاری شده
.کدهای کیف پول معتبر
افکار نهایی
در هنگام انتخاب شرکت توسعه صرافی ارزهای رمزپایه ، در نظر گرفتن بهترین ویژگی ها امری حیاتی است. به طور کلی ، سعی کنید در انتخاب بهترین گزینه از بین خود عاقلانه عمل کنید و به این فکر کنید که چگونه می توانید بستر تبادل را که اکنون و برای طولانی ترین دوره برای شما ایمن است ، تشخیص دهید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *