اهمیت CSS در طراحی وب سایت
CSS یا ورق سبک آبشاری برای توصیف معنای ارائه یک سند نوشته شده به زبان نشانه گذاری استفاده می شود. CSS رسیدگی به صفحات وب را در طول توسعه وب آسان تر کرده است. این اجازه می دهد تا شما را به اسناد دیگر در یک وب سایت لینک و حفظ کنترل بر عناصر مختلف در صفحات وب مختلف. با کمک یک ورق CSS، شما می توانید فونت، موقعیت، رنگ و اطلاعات سبک کل یک وب سایت را کنترل کنید. اگرچه CSS تنها ساختار و ارائه محتوای یک سایت را تعریف می کند، و ربطی به طراحی ندارد، اما هنوز هم در طراحی وب بسیار مهم است. CSS همچنین نقش مهمی در تبدیل PSD به HTML دارد.
CSS باعث می شود صفحات وب آسان تر به بار به عنوان آنها استفاده از پهنای باند کمتر. این ورق ها سبک تر از چیدمان جدول هستند. این ورق ها تنها یک بار دانلود می شوند و در حافظه کش ذخیره می شوند و از این رو صفحات سریع تر بارگذاری می شوند. این ورق ها همچنین از کدنویسی HTML تعریف می کنند. اگر به طور مستقل استفاده شود، HTML ناکافی است. اما هنگامی که با CSS ترکیب آن را فراهم می کند از نظر فنی قوی تر صفحات وب. CSS همچنین اجازه می دهد تا شما را به موقعیت عنصر خود را در هر نقطه در یک صفحه وب. این دلیلی است که توسعه دهندگان وب CSS را دوست دارند. آنها می توانند موقعیت یک عنصر را در طول مرحله توسعه به عنوان و در صورت نیاز تغییر دهند.
PSD به CSS / اچ تی ام ال تبدیل مطلوب ترین در طراحی وب سایت ، آن را فراهم می کند به عنوان مرورگر صلیب کدنویسی سازگار است. بنابراین ، یک سایت با استفاده از CSS تا به نگاه سازگار در سراسر تمام مرورگرها. در اینجا بیشتر بخوانید CSS همچنین به ایجاد صفحات وب دوستانه چاپ کمک می کند. این اجازه می دهد تا صفحات وب به راحتی چاپ شود. هر چه که چاپ آن دشوار است می توان به راحتی حذف و به راحتی چاپ کرد. این ورق ها به کاربران این امکان را می دهند که صفحه وب را سفارشی کنند. با استفاده از CSS که به صورت خارجی ذخیره می شود، بیشتر می توانید تغییرات مورد نیاز خود را ایجاد کنید. برخی از مرورگرها حتی آزادی تعریف ورق های سبک خود را به کاربران می دهند. شما می توانید برخی از خواص فونت و غیره را تغییر دهید.
CSS وب سایت شما را توانمند می کند و آن را قادر می سازد تا در نتایج موتور جستجو برجسته شود. همانطور که CSS اجازه می دهد تا شما را به موقعیت عناصر در راه شما می خواهید، شما می توانید محتویات اصلی قرار اول. این توسط عنکبوت های وب ترجیح داده می شود به عنوان آنها به راحتی می تواند محتوای واقعی از کد آشغال جستجو.
ورق CSS وام نگاه سازگار به صفحات وب. تمام عبارات و متون با ورقه سبک خارجی مشخص می شوند. آخرین اما نه کمترین، CSS قابلیت حمل را به محتوا قرض می دهد. همچنین مقدار زیادی از انعطاف پذیری را برای شما فراهم می کند.
Markupbox.com ارائه می دهد بهترین psd به xhtml / html خدمات ، که در آن شما خدمات تبدیل برای psd به magento ، psd به joomla ، psd به دروپال ، psd به وردپرس و غیره.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *