مشاور تصویر
ما طیف گسترده ای مطالب مرتبط از محصولات مشاور تصویر مطالب بیشتر را برای کمک به شما در ساختن یک تصویر حرفه ای ، ارائه خدمات و محصولات برتر به مشتریان خود و اطمینان از رویکردی نوآورانه در توسعه تصویر و سبک ، در اختیار شما قرار می دهیم.
برخی از محصولات مشاور تصویر در محدوده ما به طور خلاصه شرح داده شده است تا به شما نمای کلی از آنچه در هنگام خرید راهنما ، کارت و مجموعه ساعت و غیره از ما قادر خواهید بود به مشتری ارائه دهید ، دهید.
راهنمای خرید
برای شروع مجموعه خود یک راهنمای خیاطی سفارش دهید که بیش از 500 گزینه لباس دارد. این به اصل خدمات یک ظاهر طراحی شده شما تبدیل می شود و شامل راهنمایی بسیار دقیق و بسیار دقیق برای مشتریان شما می شود.
راهنمای لباس های گاه به گاه تجاری برای زنان و مردان
با راهنمای کمد لباس های گاه به گاه مشاغل تجاری ما ، که دارای صفحات کامل رنگ و تصاویر واضح است و می توانید هنگام ارائه راهنمایی های سبک در مورد لباس های تجاری قابل قبول استفاده کنید ، به هر دو جنس توجه کنید.
کارتها را مخلوط و مطابقت دهید
ما مجموعه کارت های آمیخته و مطابقت را برای آقایان و خانم ها ارائه می دهیم که شامل کارت های رنگی است که می تواند هنگام مشاوره در مورد جنبه های مختلف انتخاب کمد لباس و سبک ها استفاده شود.
نمونه رنگی
این قطعاً مورد لازم برای هر مشاور تصویری است که می خواهد در مورد مناسب ترین طرح های رنگی برای مشتری مشاوره صحیحی ارائه دهد. هر یک از نمونه های رنگی حاوی 60 کارت تراشه چاپی و روکش دار است. در پشت کارت ها ، شما می توانید راهنمایی جامعی راجع به نام ، ته رنگ ، بهترین کاربرد کمد لباس و احتمالاً تأثیر روانی ایجاد کنید. این یکی از مواردی است که باید بخشی از مجموعه ابزارهای تجاری شما باشد تا هنگام ارائه راهنمایی تجزیه و تحلیل رنگ و مشاوره سبک از آن استفاده کنید.
ست های دراپ
تمام ابزارهای مورد نیاز برای گروه بندی مشتری ها را در یکی از 12 گروه اصلی رنگ قرار دهید. مجموعه های پرده ای برای کار با آنالیز جریان رنگ رنگ آمیزی شده اند و به همین ترتیب ارزش پول خواهید داشت.
ما محصولات بسیار دیگری را ارائه می دهیم که می تواند توسط مشاور تصویر استفاده شود و اطمینان حاصل کند که شما تمام ابزارهای موجود را برای ارائه سبک ، رنگ و راهنمای کمد به مشتریان خود خواهید داشت. لیست محصولات ما را مشاهده کرده و مواردی را که هنوز برای تکمیل مجموعه خود به آن نیاز دارید سفارش دهید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *