چگونه یک طراح وب خوب و مطمئن انتخاب کنیم
به استخدام یک طراح وب فکر می کنید؟
ابتدا این راهنمای کوتاه را بخوانید.
این مقاله می تواند به شما کمک کند تا بفهمید آیا آن طراح وب که می خواهید با آن همکاری کنید توسعه دهنده مناسبی برای وب سایت شما است یا خیر.
برخی از ما تجربه برخی از متخصصان را داریم که خدمات ارائه می دهند و انتظارات را برآورده نمی کنند اما این متن اطمینان حاصل می کند که شما پول را بدون مشاهده کار تحویل نمی دهید.
بسیاری از ما سرنخی از نحوه ساخت یا اداره یک وب سایت نداریم و چگونه می توان اطمینان داشت که طراح بالقوه وب سایت مناسبی برای تجارت شما انجام داده است.
به همین دلیل است که نیاز به توجه به چند نکته برای بررسی قبل از عقد قرارداد با طراح وب دارید.

* نمونه کارها: اولاً ، باید نگاهی به نمونه کارهایی از سایت های طراح وب خود بیاندازید.
از نمونه کارها به عنوان انجیل استفاده نکنید بیشتر بخوانید زیرا هر کسی می تواند ادعا کند که سایتی ایجاد کرده است بنابراین باید با مالک وب سایت تماس بگیرید تا روشن شود که فرد یا شرکتی که در نظر دارید ، وب سایت را از نمونه کارها ساخته و اگر کار با آنها خوب است.

* با طراح وب در جلوی رایانه او ملاقات کنید ثانیا ، شما می توانید تمام تلاش خود را برای ملاقات با طراح وب خود انجام دهید. این همیشه ممکن نیست اگر فکر می کنید با یک طراح از شهر یا کشور دیگر همکاری کنید اما حداقل باید از طریق تلفن یا اسکایپ با آنها صحبت کنید تا بتوانید آنها را بشناسید و آدرس واقعی آنها را پیدا کنید.

* قرارداد سوم ، اطمینان حاصل کنید که برای کار نوشته شده قرارداد بسته اید تا مدارکی از شغل در دست داشته باشید. اکثر ادامه مطالب طراحان وب همان چیز را می خواهند بنابراین این نباید مشکلی ایجاد کند زیرا از هر دوی شما محافظت می کند.

* پرداخت اقساطی طراحان وب مجبور به خرید مواد نیستند ، بنابراین تقاضای پول زیادی در جلو بعید است اتفاق بیفتد. بسیاری از طراحان درخواست سپرده گذاری معقول را می کنند ، که می تواند از زمان صرف شده برای طراحی وب سایت شما محافظت کند.
بقیه پول در حالت ایده آل باید توافق شود که به صورت مرحله ای پرداخت شود.

* تمام کارهای انجام شده را دوبار تأیید کنید. همه کارهایی را که باید انجام شود تأیید کنید و انتظار خود را از طراح وب دو بار تأیید کنید.
نتیجه
با استفاده از نکات بالا ، باید بتوانید مطمئن شوید که طراح وب مناسب را انتخاب کرده اید و پول شما ایمن خواهد بود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *