چگونه می توان تجارت خود را رشد داد _ اکنون کار خود را شروع کنید!
در حال حاضر که مالیات شخصی و مشاغل خود را آماده و ثبت کرده اید ، وقت آن است که به کار واقعی خود بازگردید: اداره شغل خود. از آنجا که در پایان ماه آوریل شما با مهمترین تعطیلات به پایان رسیده اید و بنابراین وظیفه آماده سازی مالیات را دارید ، این زمان از سال برای کار با مفاهیم جدید یا مقابله با مسائلی که با تجارت خود دارید بسیار عالی است. یکی از مهمترین موضوعاتی که مشاغل جدیدتر ، اما نه کاملاً جدید ، معمولاً با آن روبرو هستند ، رشد مداوم است که در وهله اول درهای شما را باز نگه می دارد.
طبق اداره كسب و كار كوچك ، تقريباً 70٪ شركت ها براي دو سال اول زنده مانده اند اما تنها 50٪ مشاغل اخير در 5 سال گذشته زنده مانده اند. این نشان می دهد بسیاری از مشاغل از طریق قسمت اولیه آن را ایجاد می کنند ، اما با از بین رفتن “جدید” ، فقط 50٪ از مشاغل هنوز زنده می مانند. این یک شرط واقعی است که دلیل این که پس از 2 سال چندین کسب و کار از کار افتاده این است که آنها هنوز رشد نکرده اند. در اینجا چند نکته برای جلوگیری از منفی دو ساله وجود دارد که تقریباً همه صاحبان مشاغل با آن روبرو می شوند.
تعریف و دوباره تعریف کنید. تا زمانی که کالایی یا خدماتی ایجاد نکرده اید که می خواهد به طور مداوم به روز شود ، یک اشکال بزرگ برای شما این است که چگونه مشتری های اخیر را بازگرداند؟ به محض خرید یا خرید آنچه شما ارائه داده اید ، 5 یا 10 سال دیگر دیگر به شما نیازی نخواهند داشت.
یکی از م mostثرترین روش هایی که در آن مشتری های اخیر خود را به فروشگاه خود بازگردانید ، تمرکز بر روی به روزرسانی و نوسازی محصول یا خدمات خود است. ارائه لوازم جانبی ممکن است راهی برای انجام این کار یا انجام مجدد محصول قبلی شما باشد بنابراین افراد آرزو می کنند جدیدترین نسخه ها نسخه دیگری باشد (فرض کنید مارک تجاری لپ تاپ باشد). افزودن محصول و / یا خدمات باید موضوعی ثابت باشد که در نتیجه شما صاحب مشاغل باشید ، مشتریان و خریداران قبلی شما را مجذوب آنچه که شما می توانید ارائه دهید می کند و علاوه بر این خریداران جدید را نیز به سمت خود سوق می دهد. دهان به دهان یا با تبلیغ یا بازار صادراتی ایران تبلیغات جدیدترین و جدیدترین کالای خود. نکته مهم در اینجا این است که به تعاریف کلی کسب و کار خود پایبند باشید در حالی که اجازه نمی دهید کاملاً شما را تعریف کند. دوست دارید خودتان را مارک بزنید ، بنابراین وقتی افراد فکر می کنند محصول یا خدمات محدودی دارند و گرفتن هزینه زیاد از کل شما مانع این کار می شوند ، به شما فکر می کنند.
از طرف دیگر ، به همان اندازه لازم است که از ایده های تجاری که در مقایسه با محصول قبلی شما کمی خارج از محدوده است ، دور نشوید. تعریف تجارت شما باید به اندازه کافی گسترده باشد تا طیف وسیعی از مسیرهای رشد و توسعه محصولات یا خدمات را در بر بگیرد.
پایگاه مشتری خود را شناسایی کنید. بازی با مشتری یا خریداران شما برای به دست آوردن و نگه داشتن مشتری بسیار مهم است. به روش های مختلفی ، مشتریان یا حتی خریداران شما باید از نظر تبلیغ ، سبک محصول ، تبلیغ تجارت و حتی سیاست های فروشگاه ، نحوه اداره مشاغل خود و یا راه اندازی تجارت خود را مشخص کنند.
به عنوان نمونه یک فروشگاه لباس مخصوص خانمهای جوان قبل از نوجوانی تهیه کنید ، تبلیغ این فروشگاهها برای بزرگسالان یا بزرگتر است و والدینی که آن چیزها را خریداری کرده اند ، فروشگاهها در جایی قرار می گیرند که مردم و والدین بتوانند به راحتی خواسته های دخترانشان را درک کنند. ، و بنابراین لباس لزوماً برای همیشه دوام نیافته است زیرا زنان ممکن است فقط یک یا دو سال بتوانند آن را بپوشند. این فروشگاه از لباس هایی با کیفیت فوق العاده بالا (و گران قیمت) که خانم ها لباس آن را از بین نمی برند ، از دختران بزرگسال آگاه است. در عوض ، فروشگاه یا فروشگاه تغییر چیزها را هدف قرار می دهد تا از جدیدترین روندها و مدها مطلع نشوید.
از طرف دیگر ، مغازه های بزرگ کیفیت و سازگاری را هدف قرار می دهند و صرفاً بخش کوچکی از فروشگاه را به مدهای اخیر اختصاص می دهند با این مفهوم که دختران بزرگتر استاندارد و اصول اولیه را علاوه بر روندها دوست دارند. دانستن اینکه مشتری شما چه کسانی است و پرداختن به خواسته های آنها می تواند مشتری ها را در این کار بیاورد و آنها را بازگرداند.
موفقیت ها و شکست های خود را تجزیه و تحلیل کنید. این واقعاً واضح است که باید شکست ها را کاوش و اشتباهات و نحوه کارکرد ایده را تحلیل و بررسی کرد ، با این حال باید در نظر داشته باشید که موفقیت ها نیز باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند. آنچه مفید واقع شد به همان اندازه ضروری است که هنگام کنار هم گذاشتن مفاهیم کسب و کار در آینده و شناسایی فاکتورهایی که مصرف کنندگان را تحت تأثیر قرار نداده و تحت تأثیر قرار نداده است ، گام اصلی در ایجاد ایده های آینده است. نظرسنجی های مصرف کننده و خریدار ابزاری مفید در کشف موارد منطقی و غیراخلاقی خواهد بود یا شاید خواستار خریداران و مشتریان تصادفی باشد. پیگیری مواردی که به دست می آیند نیز روشی منطقی برای شناسایی مشکلات است. بنابراین تا زمانی که شما در تلاش برای تعیین بزرگ و ناسالم تجارت خود هستید ، می توانید از گامهای اشتباه آینده جلوگیری کرده و موفقیت بالاتر را تضمین کنید.
هنگامی که کسب و کار خود را ایجاد و راه اندازی کردید و با موفقیت در حال اجرا است ، به نظر می رسد گزینه طبیعی این است که آن را به همین روش ادامه دهید. پس از همه ، ما تمایل داریم که همه این جمله را شنیده باشیم “اگر شکسته نشود ، آن را برطرف نکنید”. هیچ مشاغلی در خلأ فعالیت نمی کند ، اما با تغییرات سریع دنیای تجارت ، برای موفقیت در ادامه کار باید به کسب و کار مثبت خود ادامه دهید. با این وسوسه مبارزه کنید که همه چیز به طور خاص یکسان باشد و از این نکات برای احتمال جدید استفاده کنید!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *