با مایار کنترل حریم خصوصی دیجیتال خود را دوباره بدست آورید
بیشتر مرورگرهای وب دارای خط مشی های رازداری مشهور به حریم خصوصی هستند که بسیار طولانی و پیچیده هستند و تقریباً هیچ کس هرگز آنها را نمی خواند. در عوض ، آنها معمولاً هنگام نصب نرم افزار بدون اینکه بدانند فعالیتهای آنلاین آنها تقریباً از هر نوبت پیگیری می شود ، فقط با شرایط و ضوابط موافقت می کنند. با این حال ، حریم خصوصی یکی از حقوق اساسی انسان است و این چیزی است که باید از طریق طراحی و پیش فرض اعطا شود. این اعتقاد ، اصل رانندگی در اولین حریم خصوصی مرورگر وب مایار است. این نرم افزار با کنترل و دانش بیشتر کاربران در مورد آنچه که درباره خود به اشتراک می گذارند و با چه کسی آن را به اشتراک می گذارد ، هدف آن جلوگیری از اقتصاد نظارتی و کالایی سازی داده های شخصی است. نه تنها این – مایار همچنین طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی و افزودنی را برای کمک به امنیت آنلاین شما ارائه می دهد.
برخلاف بیشتر مرورگرها ، مایار دارای یک مسدود کننده تبلیغات داخلی است که از شر تبلیغات مزاحم و مزاحم خلاص می شود و از همه مهمتر ، از حریم خصوصی شما در برابر ردیاب ها و تهدیدهای دیگر محافظت می کند. سیستم عامل های تبلیغات آنلاین اغلب کاربران اینترنت را ردیابی می کنند تا در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند و تبلیغات هدفمندی ارائه دهند. این ممکن است مفید به نظر برسد ، زیرا همچنین به این معنی است که شما می توانید تبلیغاتی را ببینید که احتمالاً بیشتر به شما مربوط می شوند ، اما همچنین تهدیدی جدی برای حریم خصوصی شما است. این سیستم عامل ها از ویژگی های ردیابی برای ایجاد مشخصات شخصی دقیق کاربران اینترنت استفاده می کنند. برخی از روشهای متداول شامل اسکریپت های تجزیه و تحلیل ، پیکسل های ردیابی و بسیاری دیگر از تاکتیک های جمع آوری داده است. با مسدود کننده داخلی ، می توانید انتخاب کنید که اگر کسی ، اطلاعات مرور خود را با چه کسی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید تبلیغات را از طریق سایت یا مرورگر در هر سایت مسدود یا انسداد دهید و بلافاصله تعداد ردیاب ها و تبلیغاتی را که مایار مسدود می کند فوراً مشاهده کنید. همچنین باعث می شود صفحات با سرعت بیشتری بارگیری شوند و باعث کاهش پهنای باند و دوام باتری دستگاه شما شوند.
مایار همچنین امکاناتی را فراهم می کند که شبکه های اجتماعی از ردیابی شما جلوگیری می کنند. برای کنترل نحوه تزریق کد به سایت های شخص ثالث ، می توانید اثر انگشت و ردیابی را مسدود کنید. همچنین از HTTPS در کل تجربه مرور شما استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که همه بازدیدهای شما رمزگذاری شده است. این از دسترسی سایت های شخص ثالث در دستگاه شما که غالباً برای ردیابی کاربران استفاده می شود ، جلوگیری می کند. این تنظیمات به راحتی از طریق رابط کاربری محافظ پیچیده اما کاربر پسند تغییر می کند. مایار بر این اساس ساخته شده است که حریم خصوصی حق همه افراد است ، بنابراین برای اطمینان از محافظت از فعالیت های آنلاین شما نیازی به پیچیدگی بیش از حد نیست. به همین دلیل یک رابط کاربری ساده و بصری را فراهم می کند که نیازی به تخصص ندارد. اکنون ، می توانید با اطمینان مرور کنید و از مجموعه خصوصیات خصوصی و حریم خصوصی برای جلوگیری از تهدیدهایی مانند کلاهبرداری های مهندسی اجتماعی ، بدافزار و تبلیغات تهاجمی استفاده کنید.
مایار دارای بسیاری از ویژگی های مهم دیگر است که به شما کمک می کند از اینترنت بصورت آنلاین محافظت کنید. این شامل یک لایه حریم خصوصی اضافی به صورت مرور خصوصی با شبکه Tor است که به شما امکان دسترسی به وب سایت های .onion را نیز می بازار صادراتی ایران دهد. همچنین یک تأییدکننده تلفن همراه برای دریافت کدهای تأیید پیام کوتاه هنگام استفاده از مدیر رمز عبور داخلی وجود دارد. این ویژگی ها با هم ترکیب می شوند تا تجربه مرور سریع تر و ایمن تری را فراهم کنند.
شروع در

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *