چگونه می توان هزاران دنبال کننده را در اینستاگرام بدون گرفتن حتی یک عکس به دست آورد
آنها حتی یک عکس از خودشان شلیک نکرده اند ، اما هنوز هزاران دنبال کننده در اینستاگرام دارند. اگر ایده ای دارید که چگونه قلب کاربران خود را بدزدید ، نیازی به ایجاد محتوای خود ندارید.
اینستاگرام مکانی است که جدا از دیدن عکس های سلفی ، می توانید از تصاویر غذا و مناظر باورنکردنی لذت ببرید. اما برای کشف زیبایی این نرم افزار ، باید عمیق تر شوید. کاربران اغلب علاقه واقعی به عکاسی دارند و محتوای بسیار ارزشمندی ارائه می دهند که به خودی خود محبوب نمی شود. اگر ایده ای در مورد ساخت حساب کاربری خود با محتوای کاربران دیگر دارید ، می توانید در اینستاگرام نیز موفق باشید.
بیش از 5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام. آنها چه چیزی را تماشا می کنند؟
نمایهbe Beautifuldestination عکس های مسحورکننده و بی نظیری از سراسر جهان را جمع آوری می کند. با تسلط بر رنگهای روشن ، منظره های نفس گیر – شما می توانید غروب خورشید عجیب و غریب را در بالای خلیج ، شگفت انگیزترین پل ها در شهرهای مختلف یا مناظر کوهپیمایی که عکاسان فقط برای گرفتن قله های کوه ها به بهترین شکل ممکن تحسین می کنند ، تحسین کنید. مقصد های زیبا بیش از 5 میلیون دنبال کننده جمع کرد! بدون ایجاد یک عکس در واقع!
چه شرکتی پشت Beautiful Destinations قرار دارد؟ حدس زدن کار سختی نیست: صاحب این حساب مسئولیت کمپین های انجام شده در سایت های معروف رسانه های اجتماعی را بر عهده دارد. آنها تعهد ایجاد می کنند و استراتژی های محتوایی ایجاد می کنند. همانطور که می بینید – همه چیز ممکن است.
این فقط مقاصد زیبا نیست. خوراکهایی نیز به هتلهای زیبا ، سبک زندگی یا غذاها اختصاص داده شده است. همه صدها هزار دنبال کننده را جمع می کنند ، که بهترین کارهای جمع شده در یک گالری را تماشا می کنند.
شرکت بیمه در دنیای هنر
نمایهartystycznapodroz یکی از بزرگترین مجموعه های هنر عکاسی لهستان است – در حال حاضر بیش از 9،5 هزار دنبال کننده دارد. توسط Ergo Hestia Group که بیمه زندگی ارائه می دهد اداره می شود. در نمایه می توانید عکس های زیبا ، زیبا و ارزشمندی را که توسط کاربران لهستانی اینستاگرام ساخته شده است ، پیدا کنید. و آنها آن را به روشی ساده – با بازنشر مجدد بهترین تصاویر با هشتگ #artystycznapodroz – تبلیغ می کنند. مدیر حساب مستقیماً با عکاسان صحبت می کند و از آنها اجازه استفاده از عکسهایشان را می خواهد. سپس آنها را به همراه امضاهای آنها منتشر می کند. شایان توجه است که همه عکس های “سفر هنری” سازگار هستند ، علی بازار صادراتی ایران رغم اینکه عکس ها توسط افراد مختلف گرفته می شوند.
روش دوم برای به دست آوردن محتوا درگیر کردن سفیران با حساب خود است. “سفر هنری” ستون های خود را هر هفته در اختیار عکاسان مختلف می گذارد ، که نقش آنها متصدی بودن هنر اینستاگرام است. سفیران بهترین عکس ها را برای گالری انتخاب می کنند ، با نام مستعار نویسنده امضا شده اند. کیوریتور می تواند نام آنها را نیز امضا کند. این یک وضعیت برد-برد است. برندی که از عکاسان جوان پشتیبانی می کند در حال گرفتن عکس های تازه است و عکاسان با کارهای خود مخاطبان بیشتری را به خود جلب می کنند.
دستیابی به یک نمایه جذاب و جذاب به طور مداوم در اینستاگرام دشوار است. شما باید از همان ابتدا سبکی را که در حساب خود ارائه می دهید بدانید. ارسال مجدد و تبلیغ کار کاربران دیگر یک روش عالی است.
ارزششو داره؟
از دیدگاه ما – ارزش دارد برای تسلط بر اینستاگرام کمی تلاش کنید ، زیرا این یک ابزار مفید است که به شما امکان می دهد مخاطب بسازید. در بالا فقط چند نمونه وجود دارد که ثابت می کند برای تعامل با جامعه اینستاگرام نیازی به تولید محتوای خود ندارید.
اگر وقت خود را بگذارید ، می توانید روزانه هزاران دنبال کننده در Instagram برای محتوای خود بدست آورید. سعی کنید حساب خود را با سایر شبکه های اجتماعی ترکیب کنید تا به شما امکان تبلیغات بیشتری بدهد. فشار آور نباشید ، هوشمند باشید!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *