اتصال کامپیوتر به تلویزیون
با توسعه نرم افزاری که به ما امکان تماشای بیش از 9000 ایستگاه تلویزیونی را در رایانه های شخصی و لپ تاپ های خود می دهد ، نیاز به مبدل های رایانه به تلویزیون به یک ضرورت تبدیل شد. خانواده یا دوستان خود را تصور کنید که برنامه تلویزیونی یا ورزش های مورد علاقه خود را در رایانه 14 اینچی تماشا می کنند مانیتور کنید ، وقتی می توانید از حداکثر مشاهده در جدیدترین تلویزیون تخت با صفحه نمایش عالی لذت ببرید! خوب ، به لطف مبدل های کامپیوتر به تلویزیون ، اکنون می توانید مشاهده را از رایانه به تلویزیون منتقل کنید. با این حال ، این نمی تواند بدون استفاده از اتصالات کامپیوتر به تلویزیون امکان پذیر است.
مبدل های کامپیوتر به تلویزیون دو نوع هستند. یکی از آنها بی سیم است که به راحتی کامپیوتر را به فاصله 100 فوت با کمک اتصال وصل می کند ، در حالی که دیگری از کابل برای اتصال استفاده می کند. مورد دوم به اتصالات تلویزیون به کامپیوتر نیاز دارد. اتصالات انواع مختلفی دارند که متداول ترین اتصالات هستند: HDMI ، DVI ، SVGA ، کامپوننت ، S. اینجا Video تولید محتوا و کامپوزیت.
HDMI در بالای لیست اتصالات با کیفیت قرار دارد. این دستگاه قادر است اتصال شفافی از رایانه به تلویزیون شما ارائه دهد. این معمولاً کانکتور مورد استفاده برای رایانه های شخصی رایانه HDTV plasma DVD است. DVI با یک پایه تخت و 3 ردیف پایه گرد شکل D است. این یکی از با کیفیت ترین اتصالات است و معمولاً در تلویزیون های دیجیتال با صفحه تخت یافت می شود. SVGA برای فیلمبرداری با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، به شکل D با 15 پین اتصال دهنده است. این قطعه یک اتصال 3 شاخه است که به رنگ قرمز ، سبز و آبی رمزگذاری شده است. S Video یک کانکتور گرد با 4 تا 7 پین است. این معمولاً در آخرین مدل های تلویزیون استفاده می شود ، دارای اتصالات ورودی ویدئویی S – است که ویدئویی با کیفیت تولید می کند. و در آخر ، اتصال کامپوزیت ، بیشتر بخوانید به عنوان پلاگین phono یا جک RCA شناخته می شود و به رنگ زرد کدگذاری شده است. اغلب اوقات کابل های صوتی قرمز و سفید به آن متصل هستند ، دارای کیفیت فیلم کمتری هستند. برای اتصال مناسب ترمینال لازم است اتصال مناسب رایانه به تلویزیون را شناسایی کنید.
اتصال مبدل های رایانه به تلویزیون آسان است ، فقط کابل ها و voila مناسب را وصل کنید ، اکنون می توانید کانال های تلویزیونی اینترنتی مورد علاقه خود را در تلویزیون خود بررسی کنید. اما اگر نمی توانید اتصال مناسب کامپیوتر خود با تلویزیون را پیدا کنید ، آداپتورهای آن موجود است. با این حال ، آداپتورها می توانند به نوعی کیفیت خروجی را کاهش دهند. داشتن اتصال مناسب برای پایانه های رایانه و تلویزیون در تولید صدا با کیفیت مطلوب و مشاهده صفحه ضروری است. کیفیت تولید شده در کانکتورهای HDMI یا DVI را از رابط های SVGA ، Component یا S. نمی توانید پیدا کنید. اصطلاحاً همه اتصالات برابر نیستند. مدل واحد شما (رایانه شخصی یا تلویزیونی) نوع اتصال مورد نیاز را تعیین می کند. معمولاً آخرین مدلها از جدیدترین اتصالات بهتر از اتصالات قدیمی استفاده می کنند. هرچه فناوری پیشرفت می کند ، همه چیز با این روند رو به رو می شود وگرنه منسوخ می شوند و همین اصل با اتصال کامپیوتر به تلویزیون اتصال می یابد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *