فشار بر سایت های کمپینگ و کاروانسرا برای سرمایه گذاری در امکانات آنها
گلندیل شاهد افزایش استعلامات تجاری جدید از سایت های کمپینگ و کاروانسرا برای محدوده خدمات خدمات نگهداری از چشم انداز و زمین های سراسری به عنوان سایت هایی در سراسر انگلستان است که برای یک دوره “استراحت” در سپر سپر آماده می شوند.
با توجه به قیمت کلبه های خود پذیرایی در این سال به طور متوسط ​​35٪ در مقایسه با سال 2020 و رزروهای تابستان با 98٪ افزایش طبق گفته مدیر بازاریابی جیمز استارکی برای Holidaycottages.co.uk ، تقاضا برای اقامت در تابستان در انگلستان است به احتمال زیاد از تقاضا پیشی می گیرد و اعتماد به نفس و اشتیاق مورد نیاز را در بخش گردشگری انگلستان وارد می کند.
افزایش تقاضا همراه با آمدن قریب الوقوع میهمانانی که بیشتر به تعطیلات بین المللی عادت دارند ، نه تنها قیمت ها را با نوید افزایش درآمد افزایش داده است ، بلکه سایت های کمپینگ و کاروان را تحت فشار قرار داده است تا در امکانات خود سرمایه گذاری کنند تا با این سطح بالاتر مطابقت تولید محتوا داشته باشد. از انتظار
گلندیل 95٪ افزایش در سطح استعلام از سایت های کمپینگ و کاروانسرا داشته است که به دنبال انجام کارهای محوطه سازی و نگهداری محوطه برای حفظ بکر سایت ها هستند. به طور خاص ، سایت ها درخواست خدمات مدیریت درخت ، برش چمن تجاری و کنترل ویژه محصولات تهاجمی در کنار تعمیر و نگهداری زمین های عمومی را دارند.
بازخورد از مشتریان گلندیل نشان می دهد که این افزایش فعالیت ترکیبی از اطمینان است که امسال یکی از بهترین های ثبت شده از نظر درآمد خواهد بود و از این رو بودجه بیشتری برای سرمایه گذاری در زمینه ها در دسترس است ، و در حین قفل بسیاری سایت ها یا کار تعمیر و نگهداری منظم را متوقف می کنند یا خودشان آن را انجام می دهند و در نتیجه تقاضا برای کارهای منظره مورد نیاز برای آماده سازی سایت ها برای افتتاح در ماه آوریل افزایش می یابد.
مت گاوین ، رئیس بخش تجارت و توسعه تجارت در گلندیل اظهار داشت: “تقاضای بخش کمپینگ بیشتر بخوانید از اواخر ژانویه آغاز شد که اعتماد به نفس در مورد نقشه راه برای محدود کردن Covid افزایش یافت. از آنجا که اعلامیه دولت در مورد قفل احتمالی به اواخر ژوئن منتهی شد ، سطح پرس و جو در مورد خدمات محوطه سازی ما از همه انتظارات و اهداف فراتر رفته است و همه ما واقعاً منتظر یک بهار و تابستان مطالب مرتبط بسیار شلوغ هستیم. ”
گلندیل خدمات جامع مدیریت فضای سبز را در سطح ملی و محلی ارائه می دهد. آنها طراحان ، تأمین کنندگان و توزیع کنندگان نگهداری زمینه ها ، مدیریت درخت ، محوطه سازی ، خدمات معماری منظر ، مشاوره برنامه ریزی و فعالیت های مدیریت جنگل ، مقابله با این موارد و سایر کارهای مدیریت فضای سبز برای مشتریان بخش دولتی و خصوصی در سراسر انگلستان هستند.
گلندیل یک شرکت ملی با احساس محلی است ، به رهبری تیمی که به مردم و صنعت خود بسیار اهمیت می دهند ، و آنها به ارائه بهترین خدمات ممکن برای مشتریان در سراسر انگلستان اختصاص داده اند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *