توسعه شخصی معنی دار را با شرکتهای آموزشی تسهیل کنید
این یک واقعیت مشهور است که آموزش و توسعه به بهینه سازی استفاده از منابع انسانی کمک می کند که بیشتر به کارمندان در دستیابی به اهداف سازمانی و همچنین اهداف فردی آنها کمک می کند. “آموزش” مرسوم مهارت ها ، فنون و دانش ضروری مربوط به کار را در بر می گیرد. با تسهیل یادگیری و پیشرفت برای افراد ، که دامنه پیشرفت آنها در خارج از مهارت ها و دانش کار سنتی است ، فرصت های بسیار مهیج ، آزاد کننده و انگیزشی بیشتری را برای مردم و کارفرمایان ایجاد می کند.
برخی از شرکتها هستند که به افراد و مشاغل کمک می کنند تا بهترین تأمین کنندگان را برای نیازهای ویژه آموزش و توسعه خود پیدا کنند. آنها یک فهرست آموزش جامع و شرکتی ارائه می دهند که صدها شرکت مختلف آموزشی ، مشاوره های آموزشی ، مربیان فردی ، لیستی از مربیان ، شرکت های آموزش الکترونیکی و سایر افرادی را که محصولات و خدمات مربوط به زمینه آموزش و توسعه را می فروشند ، فهرست می کند. آنها به عنوان یک مرکز فروش یک طرفه برای یافتن هر ارائه دهنده آموزش مورد نیاز یک کسب و کار در رابطه با آموزش شرکتی / تجاری هستند. دو بخش مهم شامل این بخش ، بخش آموزش است که در آن می توان دوره های آموزشی را براساس موضوعات یا مکان ها پیدا کرد. ادامه مطالب این بخش همچنین شامل بخش ویژه ای در مورد فعالیت های ایجاد تیم است ، جایی که یک شرکت می تواند بهترین ارائه دهنده آموزش را برای هر چیزی که احساس می کند به تیم خود کمک می کند بهبود بخشد و بخش مربیگری ، جایی که می توانید بهترین مربیان زندگی ، مربیان فروش یا مربیان اجرایی را پیدا کنید براساس مکان
امروزه با اضافه بار اطلاعات و «سر و صدا» بازاریابی ، یافتن افراد مناسب برای شغل مناسب دشوارتر می شود. از آنجا که اندازه بودجه بازاریابی یک فروشنده تضمین نمی کند که این شرکت دارای تخصص بیشتر ، صلاحیت بیشتر یا تناسب بیشتر برای نیازهای فردی است ، یافتن مواردی که واقعاً آنچه را که وعده داده اند تحقق مطالب بیشتر می بخشد می تواند یک کار دلهره آور باشد. اینجاست که یک فهرست راهنمای آموزش می تواند ارزش واقعی داشته باشد. علاوه بر این ، یافتن یک تامین کننده آموزش جدید با وجدان ، ساعت ها جستجو در اینترنت ، جستجو از طریق بروشورها ، برقراری تماس تلفنی و غیره را می طلبد. با کمک یک فهرست کامل ، می توان نتایج مشابهی را در کسری از آن زمان بدست آورد. .
بنابراین ، اگر به دنبال تأمین کنندگان برتر برای آموزش بعدی فروش خود هستید ، یک برنامه منحصر به فرد رهبری ، آموزش مدیریت ، برنامه تیم سازی ، آموزش خدمات مشتری ، مربیگری تجارت یا مربیگری زندگی ، عضویت این ارائه دهندگان دایرکتوری آموزش را در اختیار داشته باشید و متصل شوید به بهترین متخصصان در همه زمینه ها!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *