20 روش برای درآمد روزانه 100 دلار آنلاین. یک بررسی
کمی سخت است که باور کنیم راهی برای درآمدزایی روزانه 100 دلار وجود دارد ، چه رسد به بیست روش مختلف ، اما “20 روش کسب 100 دلار در روز آنلاین” این کار را انجام می دهد. بیست تاجر موفق مختلف نکات خود را برای کسب درآمد روزانه 100 دلار آنلاین در یک کتاب آسان و پر از راه های شروع درآمدزایی مورد نظر خود به اشتراک می گذارند. بیشتر به دنبال یک راه عالی برای شروع ماجراجویی آنلاین پول سازی خود نباشید. | غیرقابل باور است که راهی برای کسب 100 دلار در روز آنلاین وجود داشته باشد ، بدون ذکر 20 راه ، اما “20 روش کسب 100 دلار در روز آنلاین” دقیقاً همین کار را می کند. 20 تاجر مختلف موفق در مورد کسب درآمد روزانه 100 دلار آنلاین فقط در یک کتاب نکاتی را به اشتراک می گذارند که پر از راه های درآمدزایی شخصی است. بیشتر به دنبال یک روش شگفت انگیز برای شروع یک ماجراجویی پولساز آنلاین نباشید.
بیشتر افرادی که بصورت آنلاین موفق هستند ، روی یکی از راههای سود دهی تمرکز می کنند که برای بیشتر آنها مفید باشد. شما هرگز اینجا کسی را نمی بینید که در همه چیز موفق باشد. آنها ممکن است در فروش چیزهایی در Ebay ، بهینه سازی موتور جستجو یا بازاریابی شرکت های وابسته تبحر داشته باشند ، اما هر آنچه باعث موفقیت آنها شود ادعای شهرت آنهاست ، حتی اگر تاکنون نام آنها را نشنیده باشید. این افراد چیزهای زیادی دارند که می توانند در مورد نحوه انتخاب روش خود ، چرایی کارکرد آن و چگونگی تمرکز روش برای کارکرد بهتر به اشتراک بگذارند. | بسیاری از کسانی که در اینترنت موفقیت کسب می کنند فقط بر روی یکی از راه های سود دهی متمرکز شده اند که اتفاقاً برای آنها مفید است. هرگز کسی را پیدا نخواهید کرد که در همه کارها موفق باشد. آنها ممکن است در فروش اقلام در Ebay ، یا در بازاریابی شرکت های وابسته یا حتی بهینه سازی موتور جستجو مهارت داشته باشند ، اما هر آنچه که باعث موفقیت آنها می شود ادعای شهرت است ، بدون توجه به اینکه آیا تا به حال در مورد آنها چیزی شنیده اید. این افراد از نظر نحوه انتخاب روشی ، چگونگی عملکرد آن و چگونگی یادگیری تمرکز آن روش برای کارکرد موثرتر ، معاملات زیادی دارند.}
با استفاده از این تئوری ، ویلی کرافورد ، بیست نفر از اعضای “The Internet Marketing Inner Circle” را گرد هم آورد و آنها را به هر یک از آنها واگذار کرد که چگونه بهترین کار را انجام می دهند. برخی از آنها به خوبی شناخته شده نیستند ، برخی افراد موفق را نیز می شناسند. این در مقایسه با سابقه اثبات شده آنها از 100 دلار در روز آنلاین مهم نیست. چرا از شخصی که احتمالاً حتی در پایان روز نمی شکند ، وقتی می توانید کارشناسان همه چیزهایی را که باید در یک کتاب بدانید به شما یاد دهند ، حداقل هزینه را بدست آورید؟ | ویلی کرافورد با در نظر داشتن این نظریه ، 20 عضو “حلقه داخلی بازاریابی اینترنتی” را گرد هم آورد و آنها را تحریک کرد تا در مورد چگونگی مدیریت هر کاری که به بهترین وجه انجام دهند ، به اشتراک بگذارند. برخی از آنها به خوبی شناخته شده نیستند ، در حالی که برخی دیگر افراد موفق شناخته شده هستند. در مقایسه با سوابق اثبات شده 100 دلار در روز بصورت آنلاین مهم نیست. اما چرا حداقل کسی را که حتی در پایان روز نمی شکند ، وقتی می توانید متخصصان فقط در یک کتاب به شما نشان دهند ، حداقل چیزها را دریافت می کنید؟
این واقعیت که هر یک از روش ها اثر مورد نظر 100 دلار در روز را بدست می آورند نیز یکی از بزرگترین تکنیک های آن است. آیا می توانید تصور کنید که بخواهید از چندین روش برای کسب درآمد پیگیری کنید؟ خبر خوب این است که شما مجبور نیستید حتی امتحان کنید. هر یک از روش های توصیف شده می تواند 100 دلار در روز برای شما به همراه داشته باشد. این بدان معناست که وقت کمتری برای تلاش در جهت ثابت نگه داشتن آن و زمان بیشتری برای بهره مندی از سود لازم است ، به همین دلیل نیست که شما می خواهید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید و نه یک اتاقک؟
شما می دانید در چه چیزی مهارت دارید و چه نیستید. با استفاده از بیست روش می توانید روشی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید ، و وقت خود را صرف مبارزه با روشی نکنید که برای شخص دیگری کارساز باشد و به نظر نمی رسد برای کسی تکراری باشد. برای هر تاجر موفق آنلاین تعداد بی شماری وجود دارد که تلاش می کنند و شکست می خورند و احتمالاً در تلاش خود ضرر می کنند. کدام یک را ترجیح میدهید؟ | شما به خوبی می دانید که در چه چیزی مهارت دارید و در آن مهارت ندارید. با 20 روش مختلف برای انتخاب ، شما می توانید به جای صرف وقت برای مبارزه با روشی که برای شخص دیگری کار می کند اما این موفقیت را برای کسی تکرار نمی کند ، هر کدام از آنها برای شما بهتر است را انتخاب کنید. برای هر تاجر موفق آنلاین ، تعداد بی شماری دیگر تلاش می کنند و شکست می خورند ، احتمالاً ضرر می کنند. ترجیح می دهید کدام یک باشید؟
مایه کیک این است که این بیست صفحه تبلیغاتی نیست. این یک کتاب 247 صفحه ای است. اگر هضم کل کتاب را بخوانید و نه فقط یکی از بیست روش ، این یک رمان سبک یا سریع خواندن نیست. در مورد یک معامله بزرگ صحبت کنید آخرین باری که از این طریق اطلاعات عظیمی از افراد دارای درآمد ثابت دریافت کرده اید و نه فقط برخی از افراد دارای وب سایت دارای شرح عمومی ، چه زمانی است؟ اگر منتظر یک کتاب موردنیاز برای شروع کار بوده اید ، این است | مایه کیک این است که این فقط یک آگهی تبلیغاتی 20 صفحه ای نیست. این کتابی است که 247 صفحه طول دارد. اگر به فکر این هستید که کل کتاب را بخوانید ، نه یک روش ساده از 20 روش ، این یک رمان سبک یا سریع خواندن نیست. این یک معامله خارق العاده است. آیا می توانید آخرین باری که به این نوع از ثروت اطلاعاتی از افراد ثابت شده و نه صرفاً شخصی با سایتی که دارای توصیف عمومی است ، دست یابید؟ اگر منتظر کتاب واحدی هستید که برای ادامه کار به آن نیاز دارید ، این کتاب است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *