با بازاریابی از طریق پست الکترونیکی درآمد کسب کنید و از خانه کار کنید
بیشتر ایمیل مارکتینگ یک روش عالی برای کسب درآمد اینترنتی و کار در خانه است. بسیار عالی است زیرا برای کسب درآمد با استفاده از ایمیل مارکتینگ به وب سایت یا حتی محصول خود نیاز ندارید. شما فقط به یک لیست از افراد برای تماس نیاز دارید
شما ممکن است هرگز ساخت لیست خود را به طور کامل متوقف نکنید ، اما لازم نیست که لیست شما اندازه بزرگی داشته باشد تا بتوانید از طریق پست الکترونیکی به آن پول بدهید. بیایید نگاهی به چهار راهی بیندازیم که می توانید از طریق آن از طریق بازاریابی الکترونیکی از طریق اینترنت درآمد کسب کنید و از راحتی خانه خود کار کنید.

* کتابها ، گزارش ها یا مقاله های الکترونیکی را در لیست خود بفروشید. نحوه دستیابی به اطلاعات اگر مشکلات شخص را حل کند بسیار عالی است. بنابراین برای کسب درآمد از این طریق به اطلاعات با کیفیتی نیاز دارید که به خواننده ارائه می دهد. Clickbank بیش از 10 هزار کتاب الکترونیکی ارائه می دهد. شما همیشه می توانید گزارش ها و کتابهای الکترونیکی خود را از محصولات مناسب با برچسب خصوصی نیز ایجاد کنید !.

* فروش تبلیغات. اگر یک خبرنامه آنلاین منتشر می کنید می توانید تبلیغات آن را به سایر مشترکین خود یا افرادی که مایل به پرداخت هزینه برای درج آگهی خود در خبرنامه هستند بفروشید. بسیاری از ناشران e-zine تبلیغات انفرادی را به فروش می رسانند و آن را به صورت دوره ای در لیست پستی خود قرار می دهند.
آنها همچنین تبلیغات طبقه بندی شده را در خبرنامه خود قرار می دهند و با توجه به محل قرارگیری خود آگهی شارژ می شوند. شما می توانید یک تبلیغ برتر اسپانسر را بیش از یک تبلیغ طبقه بندی شده در وسط خبرنامه بفروشید.

* فروش محصولات. این اینجا جایی است که بازاریابی وابسته بسیار ارزشمند است. هنگامی که محصولی را که دوست دارید پیدا کردید ، می توانید آن را به لیست خود ارائه دهید و وقتی برخی از آنها از آنجا خرید می کنند ، درآمد کسب کنید. به ازای هر فروشی که انجام می دهید ، کمیسیون دریافت می کنید. هنگامی که یک بازاریاب شرکت وابسته هستید ، نیازی به ارائه ایده محصول ، ایجاد روشی برای دریافت هزینه برای آن یا انجام حمل و نقل نیست.

* فروش اشتراک. اگر محصولی مبتنی بر عضویت پیدا کردید که می تواند به لیست لیست پستی شما بازگردد ، می توانید برای انجام یک فروش آن را در یک درآمد باقیمانده ادامه دهید. نکته خوب در مورد فروش محصولات مبتنی بر اشتراک یا عضویت ، این است که مردم در کسانی که به شما امکان می دهند درآمد زیادی را برای مدت زمانی طولانی بدست آورید مشترک می شوند.
این چهار ایده در مورد راه های کسب درآمد از طریق بازاریابی از طریق ایمیل است. نحوه انتخاب شما برای انجام این کار یک انتخاب شخصی است! همه چیز با ایجاد لیستی از فهرست خود شما شروع می شود ، اما اگر بخواهید در ایمیل مارکتینگ کار کنید می توانید درآمد خوبی داشته باشید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *