10 مهارت ضروری بازاریابی برای تقویت شغل شما
مطالب بیشتر یک رویا در زمینه بازاریابی تقریباً رویای هر فردی بوده است. اما توسعه یک حرفه بازاریابی محکم شوخی ندارد. برای ایجاد یک علامت باید مهارت های بازاریابی خبره ای داشت. باور کنید استخدام کنندگان قبل از استخدام در جستجوی استعدادهای استثنایی در بازاریابی در یک نامزد هستند.
بسیار قبل از اختراع بازاریابی دیجیتال ، مشاغل معمولاً به طور متعارف فکر می کردند و فعالیت می کردند. علاوه بر این ، روش های بازاریابی سنتی وقت گیر و گران بود. رسانه هایی مانند چاپ ، رادیو و تلویزیون پیشتاز این بسته بودند. آنها هنوز ذات و تأثیر خود را دارند. به طور مشابه ، چندین چالش وجود داشته است ، و هنوز هم در صحنه است.
این که تبلیغات-بازاریابی مرسوم یا دیجیتال به این معنی است که شما چگونه خلاقانه و تحلیلی کمپین های خود را استراتژیک می کنید. به عنوان مثال ، تأثیر تبلیغات توسط کاربر به حدی است که هر کودک دهه 90 همچنان می تواند شعر “Humara Bajaj” / “پودر لباسشویی نیرما” را بخواند.
در آن روز و امروز ، با ظهور اینترنت در سال 1983 ، بازاریابی بسیار پیشرفت کرده است. اکنون هک های بازاریابی از نظر فنی بیشتر از حد معمول هدایت می شوند ، همچنین سریعاً اعمال می شود.
پاسخ و تأثیر بازاریابی دیجیتال طاقت فرسا است و به طور منظم دنیای تجارت را می سازد و دوباره می سازد. بازاریابی دیجیتال یک عرصه وسیع مهارت محور است. لزوماً یک بازاریاب دیجیتال نباید در همه مهارت ها مهارت داشته باشد. داشتن تسلط در 2-3 مهارت بازاریابی کافی است تا بازار CV شما را شایسته کند. در اینجا چندین اشتباه رایج آورده شده است که باید هنگام ساخت CV از آنها اجتناب کنید.
بیایید ببینیم چگونه می توانید با 10 مهارت بازاریابی سریع از نردبان بازار بالا بروید –

* مهارت های فنی زمینه بازاریابی دیجیتال کاملاً مبتنی بر فناوری و همیشه در حال پیشرفت است. بدون مهارت های فنی ، هیچ کس نمی تواند در اینجا زنده بماند. این بدان معنا نیست که یک بازاریاب باید از هر جنبه از بازاریابی دیجیتال آگاهی داشته باشد. اما تسلط بر مهارت همیشه مفید است.
از آنجا که بازاریابان دیجیتال باید از نزدیک با توسعه دهندگان وب سایت و طراحان گرافیک کار کنند ، داشتن دانش اولیه از اصطلاحات و فنون ، کار را آسان می کند.

* بهینه سازی موتور جستجو (SEO) SEO بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی دیجیتال است. مارک ها اشتیاق بیشتری به رتبه بندی آلی در SERP دارند. این یکی از رایج ترین مهارت های بازاریابی است که متعلق به بیشتر بازاریاب های دیجیتال است. این بدون شک پر تقاضای ترین مهارت بازاریابی دیجیتال است که شرکت ها در حال حاضر به دنبال آن هستند. کارشناسان SEO چگونگی ارتقا ste راهنمای رتبه بندی وب سایت خود را قبل از م strateلفه ها استراتژی می دهند.
دو عمل عمده SEO وجود دارد –
سئو در صفحه
سئو خارج از صفحه
SEO در صفحه به عنوان یک وب سایت مطابق با قوانین مربوط به موتورهای جستجو به کار می رود. منظور ما از سئو خارج از صفحه ، تاکتیک های جمع آوری ارجاعات با کیفیت بالا برای افزایش اعتبار وب است.

* Analytics اکنون این یک دامنه اصلی فنی است که یادگیری دوره بازاریابی دیجیتال از مدرسه بازاریابی اینترنتی ضروری است. بازاریابی دیجیتال داده محور است. با دانش Analytics ، می توانید عملکرد کمپین های خود را ردیابی کرده و در صورت نیاز آن را تغییر دهید. این معیارهای بازاریابی دیجیتال اینجا آن را به یک برنده واضح تبدیل می کند.
بازاریاب دیجیتال با مهارت در Analytics تقاضای مداوم در بازار را دارد. فرد باید مهارت های ریاضی و آماری ابتدایی داشته باشد تا تلاش را نرمتر انجام دهد.

* پرداخت با هر کلیک (PPC) تبلیغات گوگل ، تبلیغات توییتر ، تبلیغات LinkedIn ، تبلیغات فیس بوک در گروه گسترده PPC قرار می گیرند.
از آنجا که این تبلیغات آنلاین با استفاده از روش فنی انجام می شود ، بنابراین لازم است تحصیلات لازم در همین زمینه انجام شود تا نتایج مطلوبی ارائه شود. برای اجرای تبلیغات در سیستم عامل های مختلف آنلاین ، باید مشابه پلتفرم مربوطه را به همراه الگوریتم های همیشه در حال تغییر و مهارت های تجزیه و تحلیل عمیق داده داشته باشید.

* نوشتن محتوا یک جمله رایج در دنیای تجارت دیجیتال وجود دارد – “محتوا پادشاه است”. بدون محتوا ، نمی توانید رشد را در اینجا تصور کنید. با مهارت نوشتاری خوب ، می توانید در زمینه بازاریابی دیجیتال حرفه ای عالی بسازید.
درک مخاطب هدف موضوعی است که نویسنده محتوا برای شکستن مهره باید روی آن تمرکز کند. در پایان روز ، محتوا با مخاطبان ارتباط برقرار خواهد کرد. نوشتن محتوا شامل: نوشتن متن ، نوشتن وبلاگ ، نوشتن محتوای وب سایت و … ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای افزایش مطالب خود استفاده کنید.

* بازاریابی ویدئویی این محبوب ترین رسانه تبلیغاتی آنلاین در اواخر سال است. مهارت در بازاریابی ویدیویی می تواند شما را به یک پای بزرگ بدل کند. در اینجا نیز ، داستان سرایی تمام کره چشم ها را می گیرد. هیچ چیز فراتر از محتوا در هر شکل بازاریابی دیجیتال نیست.
تحقیقات اخیر نشان می دهد که بازاریابی ویدئویی بهترین نرخ تبدیل را در تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به دست می آورد. ویدئوهای گاه به گاه رسانه های اجتماعی بیشترین میزان تعامل و اشتراک را به خود اختصاص می دهند.

* بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) تبلیغات رسانه های اجتماعی به دلیل دسترسی آسان و مقرون به صرفه بودن در بین بازاریابان بسیار محبوب شده است. هدف قرار دادن مجموعه مناسب مخاطبان با تبلیغات در شبکه های اجتماعی در اینجا نکته اصلی است.
هر یک از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی محیط کسب و کار و مجموعه ای از الگوریتم های خاص خود را دارند. مبارزات در حال اجرا در شبکه های اجتماعی نیاز به دانش کاملی از همان مورد دارد تا از آن بهترین استفاده را ببرید. فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و LinkedIn همه این سیستم عامل ها در مقایسه با یکدیگر محیط کسب و کار متنوعی دارند. بر این اساس ، یک کمپین تبلیغاتی رسانه های اجتماعی باید حاوی محتوای بصیرت آمیزی باشد تا بتواند به مصرف کنندگان برسد.
8 بازاریابی ایمیلی
این مهارت قدیمی و همچنین محبوب بازاریابی دیجیتال است زیرا هیچ ارتباطی با ایمیل برای ارتباط با کاربر نهایی ندارد. بازاریاب های دیجیتال باید مهارت های بازاریابی از طریق ایمیل را داشته باشند تا مشتری خود را برگردانند.
با محتوای مربوطه و صفحه فرود وب سایت ، بازاریابی از طریق ایمیل می تواند برای کسب و کارها شگفت انگیز باشد.

* طراحی زیبایی حس زیبایی در هر بعد از بازاریابی مهم است. حتی محتوای خوب بدون طراحی مناسب هدر می رود. بنابراین ، طراحان چشم انداز شغلی خوبی در زمینه بازاریابی دیجیتال دارند. در کنار این ، بازاریابان باید کمی مهارت در طراحی را بدانند تا بتوانند در یک کارزار به مهارت خلاقیت خود اضافه کنند.

* داستان های بافندگی مارک ها همه در مورد ترویج داستان ها و ارتباط با گروه هدف خود هستند. محصولات مختلف استراتژی های مختلف و سایر داستان ها را می طلبند. بیشتر اوقات ، بازاریابان از نظر قصه و مارک تجاری همان شراب قدیمی را در بطری جدید می فروشند.
داستان سرایی معمولاً به عنوان نوشتن محتوا شناخته می شود. اما داستان سرایی مطالب بیشتری می طلبد. اینجاست که دارندگان مهارت بازاریابی دیجیتال از بقیه برجسته می شوند. سلام آیا مارک Paper Boat و Amul را بررسی کرده اید؟ لطفا بروید و نگاهی به آن بیندازید.
در آخر
این مهارت های بازاریابی دیجیتال به طرز باورنکردنی ارزش برند شما را به عنوان بازاریاب دیجیتال افزایش می دهد. پیوستن به یک دوره حرفه ای بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند این جنبه ها را از ابتدا یاد بگیرید. برای تقویت مهارت های بازاریابی و CV خود ، در یک دوره بازاریابی دیجیتال ثبت نام کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *