از امنیت شغلی خانگی کار کنید
وقتی رئیس خود هستید و از خانه کار می کنید ، هرگز نگران خشنودی رئیس خود نخواهید بود. مطمئناً شما می خواهید بهترین کارهایی را که می توانید انجام دهید انجام دهید تا مشتریان را راضی نگه دارید.
به نظر می رسد کار در منازل در وهله اول امنیت شغلی به نظر می رسد ، با این وجود هنوز هم باید وظیفه خود را انجام دهید تا از تلاش خود درآمد کسب کنید. شما باید نوعی فرصت شغلی پیدا کنید که به شما امکان استفاده از تجربه و دانش قبلی را بدست آورید. علاوه بر این ، موردی را پیدا کنید که مورد علاقه شما باشد. اگر از معامله با اعداد متنفر هستید ، انجام داده هایی که نیاز به کلید زدن اینجا بسیاری از شماره ها دارند ، مهم نیست که چقدر پول بپردازد. اگر شخصی هستید که دوست دارید در اطراف مردم باشید ، یک کار در خانه ممکن است بسیار تنها و محدود کننده به نظر برسد.
چه نوع کار مناسب شما است؟
یکی در اینجا بیشتر بخوانید از عوامل کلیدی در تأمین امنیت شغلی انجام کارهایی است که متناسب با توانایی های شما باشد. کار مناسب همچنین می تواند به این معنی باشد که شما از انجام کاری لذت می برید و در طولانی مدت متناسب با علاقه شماست. کار در خانه فرصت های زیادی برای متناسب سازی با طبع و مزاج شما دارد تا بتوانید کار را سریع و راحت انجام دهید و همچنان از محصولی که برای پرداخت ارسال می کنید رضایت داشته باشید زمان تعیین نوع کار مناسب شما قبل از پذیرش پروژه است ، نه بعد از آن.
به چه نوع پرداختی نیاز دارید؟
انتخاب کاری از خانه که فرصت بالایی را برای تأمین نیازهای مالی شما فراهم کند مهم است. شما باید در مورد میزان درآمد خود و همچنین در مورد میزان کارهایی که می توانید انجام دهید واقع بین باشید ، با توجه به مقیاس پرداختی معمول. انتظار نداشته باشید که اگر مجبورید از هر 24 ساعت 20 ساعت سرعت را حفظ کنید و فقط یکنواخت باشید ، می توانید بهترین کار خود را انجام دهید. همچنین ، در نظر بگیرید که احتمالاً منحنی مقیاس یادگیری و پرداخت وجود دارد تا هرچه مهارت بیشتری کسب کنید ، درآمد شما در هر ساعت به طور طبیعی افزایش یابد.
آیا شما قادر به تمرکز هستید؟
همانطور که گفته شد ، هیچ کس نمی تواند تمام وقت کار کند – حتی اگر این کار از خانه باشد. همانطور که گفته شد ، مهم است که در طول مدتی که به عنوان زمان کار برنامه ریزی کرده اید ، روی پروژه کار متمرکز باشید. زمان روز کاری شما از یک شخص به فرد دیگر متفاوت خواهد بود ، همچنین مدت زمانی که شما ترجیح می دهید قبل از استراحت در یک پروژه قرار دهید ، متفاوت خواهد بود. شاید بتوانید در یک یا دو ساعت اول صبح اهداف تعیین شده خود را برای روز تحقق بخشید. سایر کارگران مستقر در خانه ترجیح می دهند در یک جلسه کار طولانی تر ، روی کار یک هفته تمرکز کنند و سپس از تعطیلات آخر هفته طولانی لذت ببرند.
سایر مزایای کار در خانه چیست؟
علاوه بر اینکه برنامه خود را تنظیم می کنید و هرگز رئیس را روی شانه خود نمی ایستید ، احتمالاً خواهید دید که کار در خانه باعث صرفه جویی در هزینه بسیاری از چیزهایی می شود که قبلاً در خانه خود می پرداختید. به عنوان مثال ، اگر دیگر به یک کار خارج از خانه رفت و آمد نکنید ، هزینه های حمل و نقل شما به شدت کاهش می یابد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.