بازاریابی وابسته – کسب درآمد از خلبان اتوماتیک
اینترنت راه های زیادی برای کسب درآمد را ارائه می دهد که ده سال پیش وجود نداشت. یکی از محبوب ترین روش های امرار معاش در شبکه جهانی وب ، بازاریابی وابسته است. این روش تبلیغاتی با دادن بخشی از قیمت فروش به هنگام فروش کالایی ، به کسانی که کالایی را برای فروشنده یا تولید کننده تبلیغ می کنند پاداش می دهد. به عنوان یک شرکت وابسته ، شما در واقع فروش نمی کنید. شما به سادگی یک محصول را تبلیغ می کنید و مشتری را به سایتی هدایت می کنید که می تواند خرید کند. وقتی آنها خرید می کنند ، شما جمع می کنید.
این سیستم پاداش های خود را دارد. یکی از آنها این است که شما می توانید محصولات را بصورت شبانه روزی با یک وب سایت تبلیغ کنید بدون اینکه مستقیماً با مشتری معامله کنید. مشتریان می توانند از وب سایت شما بازدید کنند ، تبلیغات شما را برای یک محصول مشاهده کنند و بدون درگیر شدن مستقیم شما ، روی پیوند برای خرید آن کلیک کنند. از این نظر ، بازاریابی وابسته می تواند “خودکار” باشد ، اما بازاریابان احتمالی نباید “خودکار” را با “بدون تلاش” بیشتر اشتباه بگیرند.
بسیاری از نویسندگان کتابهایی که به موضوع کسب درآمد اختصاص دارند ، کتابهای خود را از طریق بازاریابی وابسته به فروش می رسانند. بسیاری از این نویسندگان ، به منظور افزایش فروش ، پیشنهاد می کنند که به عنوان یک شرکت وابسته ، می توانید از طریق “خلبان اتوماتیک” درآمد کسب کنید ، و انجام این کار به تلاش کم یا بدون هیچ کاری نیاز دارد. آنها اغلب این موضوع را حتی با تزئین این نکته که فقط یک یا دو ساعت در هفته کار برای درآمدزایی آنلاین ضروری است ، زیباتر می کنند. هیچ چیز از حقیقت دورتر نیست.
حقیقت در مورد کسب درآمد از طریق بازاریابی شرکت های وابسته این است که مانند هر کار دیگری که انجام می دهید کار سختی است. درست است که شما می توانید یک وب سایت با اطلاعات و پیوندهایی ایجاد کنید که مشتریان ممکن است برای تصمیم گیری و خرید استفاده کنند. پس از ایجاد چنین وب سایتی ، مشتریان چگونه آن را پیدا می کنند؟ شما باید آن وب سایت را تبلیغ کنید و انجام این کار کار سختی است. بازار آنلاین یک رقابت رقابتی است و ایجاد یک وب سایت مناسب در حالی که با هزاران نفر دیگر رقابت می کنید می تواند به سرعت به یک شغل تمام وقت تبدیل شود. این امر به ویژه اگر بیش از یک وب سایت برای تبلیغ بیش از یک محصول ایجاد کنید ، بسیار درست است.
حتی اگر بازدید کنندگان زیادی از وب سایت خود داشته باشید ، خود را مستمر در حال تغییر محتوای سایت می بینید تا تعداد بازدیدکنندگانی که خرید می کنند را افزایش دهید. ساده “این محصول خوب است – آن را بخرید!” بسیاری از بازدید کنندگان را ترغیب به خرید نمی کند. برای اینکه بتوانید کاری پیدا کنید که برای شما مناسب باشد ، مجبورید زمان زیادی را صرف آزمایش کنید.
آیا می توان از بازاریابی شرکت های وابسته پول کسب کرد؟ البته. هر کسی که فکر می کند این “پول آسان” است یا اینکه می توانید در عرض چند دقیقه مشاغلی ایجاد کنید که از امروز شروع به کسب درآمد می کند ، احتمالاً باید در این مورد تجدید نظر کند. مانند هر مشاغل دیگر ، کسب درآمد آنلاین کار سختی است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *